Chcesz być zawsze na bieżąco z naszymi dostawami i promocjami? Dołącz do serwisu BIGA SMS! Jeżeli chcesz z jakichś powodów wypisać się z powiadomień SMS również jesteś w dobrym miejscu. Wyślij wiadomość o odpowiedniej treści na numer 661 005 344 i zapisz lub wypisz się z naszej bazy danych. Koszt wysyłki SMS jest zgodny z taryfą operatora.

Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ

Aby dowiedzeć się jaka ma być treść SMS wybierz z poniższej listy sklep BIGA do którego powiadomień chcesz się zapisać lub wypisać:

Bażanowice
Będzin
Bielsko-Biała
Bochnia
Brzeg
Bydgoszcz
Bytom
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Czerwionka-Leszczyny
Gliwice
Gliwice
Grudziądz
Jastrzębie Zdrój
Jawor
Katowice
Katowice
Kazimierza Wielka
Kędzierzyn-Koźle
Knurów
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Krapkowice
Maków Podhalański
Myślenice
Mysłowice
Myszków
Nysa
Olkusz
Opole
Oświęcim
Pawłowice
Piekary Śląskie
Połaniec
Pszczyna
Racibórz
Ruda Śląska
Ruda Śląska
Rybnik
Rybnik
Rydułtowy
Siemianowice Śląskie
Skawina
Skoczów
Sosnowiec
Staszów
Strumień
Sułkowice
Świecie
Tarnów
Tuchola
Ustroń
Wieliczka
Wodzisław Śląski
Zawadzkie
Żory
Żywiec

Uwagi:

Po zapisaniu lub wypisaniu z bazy otrzymasz wiadomość potwierdzającą wykonanie dyzpozycji. W jednym smsie możesz zgłosić tylko jeden sklep. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia z kilku sklepów, każdy z nich musisz zgłosić w osobnej wiadomości.

Korzystanie z Usługi jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych przez Usługodawcę na potrzeby świadczenia Usługi, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014r., poz. 1182; zmiana, poz. 1662)