Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 10:00-20:00 sb. 10:00-16:00

Sklep o powierzchni 850 m2 zlokalizowany jest w dzielnicy Bieżanów. W pobliżu są dwa place zabaw dla dzieci, szkoła, boisko oraz Kościół. Nieopodal sklepu znajdują się markety: Carrefour, Kaufland, Biedronka. Lidl.

Sklep oferuje odzież wycenioną oraz na wagę – damską, męską oraz dziecięcą. Organizowane są liczne promocje oraz częste wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu np. koszule, swetry, spodnie, spódnice, torebki.

Znaleźć tutaj można także szeroki wybór biżuterii, która jest wyeksponowana na specjalnie do tego przeznaczonych stojakach.

Cały asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą

Najmłodszych zapraszamy do kącika zabaw, gdzie jest kolorowa wykładzina, stolik i krzesełka. Dzieci mogą tam rysować, kolorować i miło spędzić czas, kiedy to ich rodzice mogą dokonywać zakupów.
Sklep wspiera rodzinne zakupy i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, ponieważ wjechanie i poruszanie się po sklepie wózkiem nie stanowi problemu.

Przy sklepie znajduje się bardzo duży parking z wyznaczonymi miejscami parkingowymi tylko dla Klientów sklepu BIGA.

W sklepie istnieje możliwość płatności kartą.

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć