Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00-17.00 sb. 9.00-14.00

Sklep o powierzchni 300 m2 znajduje się w centrum osiedla Marianki na pierwszym piętrze w Pawilonie Handlowo-Usługowym. Salon sprzedażowy mieści się w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie m.in.: „Delikatesów Centrum”, Klubu Fitness „Trec Nutrition”, oddziału Banku Spółdzielczego oraz filii Biblioteki w Świeciu. Klienci do dyspozycji mają przestronny parking.

Sklep Biga oferuje szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej z wyceny. Ponadto asortyment został wzbogacony o obuwie, biżuterię, dodatki, zabawki i akcesoria domowe. Dla pełnego komfortu podczas zakupów lokal został podzielony i oznaczony zgodnie z rodzajem oferowanych ubrań, np. sukienki, marynarki, odzież niemowlęca, koszule. Towar jest wyeksponowany na wieszakach, co bardzo ułatwia przeglądanie. W sklepie znajdują się przymierzalnie z lustrami.

Do Bigi w Świeciu warto często zaglądać, ponieważ z dużą częstotliwością organizowane są promocje i cykliczne wystawki poszczególnych rodzajów odzieży. Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce „Wystawki i promocje”.

Modne fasony i bogaty wybór pozwalają na tworzenie unikatowych stylizacji w atrakcyjnych cenach dla wszystkich członków rodziny. Uprzejma obsługa służy pomocą i fachową radą.

Do dyspozycji klientów udostępnione są szafki depozytowe.

W sklepie istnieje możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć