Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00-17.00 sb. 9.00 - 14.00

Sklep o powierzchni blisko 200 m2 znajduje się w centrum Tarnowa, w sąsiedztwie m.in. sklepu spożywczego Żabka, w niedalekiej odległości od Sądu Okręgowego w Tarnowie. Mieszkańcy mogą korzystać z szerokiego asortymentu odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej z wyceny.

W tym sklepie został wprowadzony nowy, atrakcyjny system sprzedażowy:

– piątek: nowy towar

– sobota -50%

– poniedziałek- 5 zł/szt

– wtorek- 4 zł/szt

– środa: – 3 zł/szt

– czwartek: – 1 i 2 zł/szt

Oprócz ubrań dla wszystkich członków rodziny w sklepie BIGA oferujemy szeroką gamę dodatków: biżuteria, torebki, paski, obuwie. Odzież w lokalu jest wyeksponowana na wieszakach i posegregowana zgodnie z podziałem na: odzież damską, męską i dziecięcą, co ułatwia przeglądanie i wyszukanie odpowiednich dla siebie fasonów. Kolekcje odzieży są wymieniane zgodnie z nadchodzącą porą roku. Ponadto komfort zakupów zapewniają dwie przymierzalnie z lustrami.

Asortyment jest rozłożony w dwóch salach sprzedażowych, co również daje swobodę zakupów. Do Bigi w Tarnowie warto często zaglądać, ponieważ cyklicznie organizowane są promocje. Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce Wystawki i promocje. Ponadto zachęcamy na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand).

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Do dyspozycji klientów jest parking w pobliżu wejścia. Fachową poradą zawsze służy uprzejmy personel.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć