Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Sklep usytuowany jest na osiedlu Sienkiewicza, tuż przy siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej, w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wieliczki. Mieszkańcy mogą korzystać z szerokiego asortymentu odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Nasz lokal ma ok. 100 m2.

W sklepie BIGA oferujemy atrakcyjne ubrania z wyceny dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt na każdą porę roku. Ponadto proponujemy szeroki wybór modnych dodatków: torebek, pasków, biżuterii, obuwia. Asortyment (np. sukienki, spódnice, koszule, bluzki, kurtki, spodnie) jest wyeksponowany na wieszakach, co znacząco ułatwia przeglądanie i wybór „modowych perełek”. Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami.

Sieć BIGA wśród innych sklepów odzieżowych odznacza się tym, że ubrania wielu znanych marek występują w atrakcyjnych cenach. Wielość modnych fasonów sprawia, że nasi klienci mogą stworzyć wyjątkowe stylizacje na różne okazje.

Do naszego lokalu warto często zaglądać, ponieważ organizowane są dostawy i promocje, które pozwalają urozmaicić garderobę. Kolekcje odzieży są wymieniane zgodnie z nadchodzącą porą roku. Cyklicznie organizowane promocje pozwalają na zakupy w niskich cenach.

Zachęcamy na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand) oraz odwiedzać naszą stronę internetową, gdzie w zakładce „Wystawki i promocje” znajdują się szczegółowe informacje.

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Fachową poradą zawsze służy uprzejmy personel.

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć