Blogerki współpracujące z BIGA – Charlotte i Ola Bovska 6 września 2017
Blogerki współpracujące z BIGA - Charlotte i Ola Bovska

W pierwszym poście wspomnieliśmy m.in. o naszej współpracy z blogerkami modowymi. Przyszedł najwyższy czas, żeby je przedstawić!. Dziewczyny są pełne młodego zapału, chęci wyszukiwania oryginalnych ubrań i łączenia ich w super zestawy. Nie brakuje im pomysłów na wyjątkowe stylizacje na każdą okazję oraz „przeróbki DIY”, dzięki którym zwykła bluzka nabiera niepowtarzalnego fasonu.

Blogerka World Charlotte urzekła nas swoim stylem, który ma w sobie pewien paradoks – z jednej strony jest różnorodny, a z drugiej strony spójny. Charlotte idealnie dopasowuje ubrania z torebkami i biżuterią, które w jej stylizacjach są jak wisienka na torcie. Na swoim blogu prezentuje różnorodne zestawy, które urozmaica szczegółowym tekstem zawierającym opis dot. m.in. faktury materiałów, porad na jaką okazję jej propozycje są idealne. Jej posty udowadniają, że modnie to nie zawsze bardzo drogo, ponieważ wyjątkowe ubrania można również znaleźć w sklepach BIGA. Na naszym blogu będziemy prezentować stylizacje, które specjalnie dla nas wybrała Charlotte podczas zakupów w BIGA. Jeśli potrzebowalibyście porady lub wspólnych zakupów z osobistą stylistką to zachęcamy do kontaktu z World Charlotte – http://www.worldcharlotte.com/

Druga blogerka – Ola Bovska zachwyciła nas szerokim uśmiechem, radosnym głosem i toną pomysłów na zabawę modą. Ola na swoim kanale na YouTubie ma wielu fanów (do tej grupy my też należymy!), którzy są pod wrażeniem jej filmów z wielu dziedzin – haul lumpeksowy, porady kosmetyczne, to tylko niektóre. W swoim ostatnim video wybrała się na shopping do BIGA w Rybniku, by wyszukać ubrania, które później nabrały nowego wyrazu, blogerka dała im „drugie życie” J. A to dopiero początek DIY z Olą Bovską, po więcej zapraszamy już wkrótce! Sami jesteśmy ciekawi, co tym razem zaproponuje nam blogerka. Link do jej kanału znajdziecie w naszej zakładce „Polecane blogi”.

Jeśli sami zabraliście się do modowych przeróbek, to pochwalcie się swoimi „dziełami”, chętnie je opublikujemy na naszym blogu!

 

Blogerki na zdjęciu głównym w ubraniach z sieci sklepów BIGA

Zobacz również

Świąteczne dekoracje z secondhandu
Męska garderoba na jesień – przegląd najmodniejszych kurtek
Wystrzałowe kreacje z secondhandu
Kolory królujące w sezonie jesień 2022
 

Leave a Comment