Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9.00 - 13.00

Sklep o powierzchni 225 m2 położony jest przy trasie Cieszyn-Ustroń (ulica Cieszyńska 44) obok Delikatesów „Centrum”, naprzeciwko przystanku autobusowego. Znaleźć go można w parterowym budynku, który jest wyposażony w klimatyzację oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Sklep oferuje wyłącznie odzież wycenioną – damską, męską oraz dziecięcą. Organizowane są częste wystawki tematyczne danego asortymentu. Odzież została ułożona działami i wyeksponowana na wieszakach. Cały asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Do wyboru m.in. koszule, spodnie, spódnice, swetry, odzież dziecięca. Dodatkowo znajduje się tutaj osobny dział w odzieżą XXL oraz odzieżą sportową. Sklep posiada też w ofercie atrakcyjną ekspozycję biżuterii, która jest prezentowana na stojakach.

Bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, jak również obuwia i dodatków, pozwala na nieograniczone możliwości w dobieraniu i miksowaniu stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dla najmłodszych dostępny jest kącik zabaw z krzesełkami i materiałami do rysowania.

Przy sklepie znajduje się parking wyznaczony dla klientów sklepu BIGA oraz stojak umożliwiający pozostawienie roweru.

W sklepie można dokonywać płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu