Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9,00 - 17.00 sb. 9.00 - 15.00 nd. 9:00 - 15:00 (niedziele handlowe)

Sklep zlokalizowany jest przy jednej z głównych ulic Chorzowa, nieopodal innych punktów handlowych, targu i przystanku tramwajowego. Lokal ma powierzchnię ponad 100 m2 i znajduje się na parterze, co ułatwia zakupy klientom z wózkami.

Biga proponuje szeroki asortyment odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz bogatą gamę dodatków, biżuterii, obuwia, artykułów domowych. Oferowany towar ubrań nowych i używanych pochodzi z wyceny. Zakupy w sklepie Biga pozwalają na znaczne powiększenie swoje garderoby o rzeczy wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Klienci mogą często uzupełniać własną szafę, ponieważ cyklicznie organizowane są dostawy nowych kolekcji oraz promocje na wybrany asortyment. Nadejście każdej pory roku jest poprzedzone wymianą odzieży zgodną ze zbliżająca się aurą.

Warto na bieżąco śledzić profil na Facebooku (www.facebook.com/bigastyl/) oraz odwiedzać naszą stronę internetową, gdzie w zakładce „Wystawki i promocje” znajdują się informacje o aktualnych dostawach i rabatach.

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Pomocą i dobrą radą służą uprzejme sprzedawczynie.

Mapa dojazdu