Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9.00 - 14.00

Sklep Biga jest zlokalizowany w Pszczynie w budynku „Pod Baranem” w niedalekiej odległości od centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze w sąsiedztwie innych punktów usługowych.

Odzież damska, męska i dziecięca oferowana jest z wyceny. Ponadto w asortymencie dostępna jest szeroka gama dodatków i akcesoriów: biżuteria, torebki, paski, zegarki oraz obuwie. Ubrania w lokalu są wyeksponowane na wieszakach i posegregowana zgodnie z podziałem na: odzież damską, męską i dziecięcą, co ułatwia przeglądanie i wyszukanie odpowiednich dla siebie fasonów. Do dyspozycji klientów są dwie przymierzalnie z lustrami.

Sieć BIGA jest znana z tego, że oferuje nowe i używane ubrania odznaczające się wysoką jakością, pochodzące od znanych producentów odzieżowych. Asortyment jest różnorodny i pozwala na kompletowanie ciekawych zestawów dostosowanych do zmiennych pór roku.

Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach i dostawach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce Wystawki i promocje. Zachęcamy również na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand).

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Fachową poradą i pomocą służy uprzejmy personel.

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć