BIGA skup odzieży 

Jeżeli posiadasz rzeczy, ubrania, które nie są już potrzebne i chciałabyś się ich pozbyć, to nie wyrzucaj ich tylko sprzedaj. Możesz zarobić na niepotrzebnych rzeczach z Twojej garderoby, na  ubraniach, butach, torebkach, paskach a także maskotkach dla dzieci.

Jeżeli uważasz, że masz w swojej szafie niemodne ubrania , pamiętaj, że ktoś inny może uważać inaczej. Jeżeli wiesz, że określonej odzieży nie będziesz już nosić  np. bluzek, żakietu, płaszcza to nie wyrzucaj na śmietnik tylko przynieś do nas. Gusta są przeróżne i to one kształtują zapotrzebowanie i one kształtują modę. Posiadasz w swojej garderobie rzeczy w stylu boho albo modę vintage?, i wiesz na 100%, że ten styl nie jest dla Ciebie, nie będziesz go nosić i zwyczajnie chcesz się tych rzeczy pozbyć – nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami.

Biga skupuje odzież używaną a Ty musisz tylko wykonać trzy proste kroki.

 

TRZY PROSTE KROKI

 

Przydatne informacje.

Do Kogo kierujemy ofertę? Oferta skierowana jest do każdej osoby prywatnej, do każdej osoby, która chciałaby się pozbyć ubrań a nie chce ich wyrzucić po prostu do kosza.

Skup odzieży następuje w magazynach sieci Biga tzn. w Krakowie oraz Warszowicach, nie ma możliwości skupowania odzieży w poszczególnych sklepach.

Nasze wymagania.

Skupujemy odzież damską, męską, dziecięcą, sezonową, zadbaną, bez uszkodzeń, dziur, w dobrym stanie, skupujemy również torby i oraz tekstylia domowe. Na miejscu sortujemy, ważymy i płacimy. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt celem umówienia terminu.

 

Dowiedz się więcej:

E-mail: info@bigastyl.pl