Biga Jastrzębie w nowej lokalizacji! 3 czerwca 2022

Wielu z Was już zapewne zdążyło pokochać markowy secondhand Biga w Jastrzębiu. Nie ma przecież drugiego takiego miejsca, gdzie można kupić tanią odzież z drugiej ręki. My jednak chcemy być jeszcze lepsi i podnieść standard zakupów w naszym sklepie, więc przenosimy się do nowego lepszego lokalu. Wszystko po to, aby nasi klienci jeszcze chętniej nas odwiedzali i miło spędzali czas.

Do tej pory nasz sklep z odzieżą używaną mieścił się przy ulicy Bronisława Czecha 3, ale od 10 czerwca zapraszamy do świeżo urządzonego wnętrza w pawilonie handlowym „Kaskada” przy al. Piłsudskiego 29. Włożyliśmy wiele pracy w to, aby nowa odsłona Bigi Jastrzębie była olśniewająca. Koniecznie musicie zobaczyć to na własne oczy! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii.

Od lat, niezmiennie, to Wy jesteście dla nas najważniejsi i to właśnie dla Was – naszych klientów – chcemy podnieść standardy sklepu  z tanią odzieżą w Jastrzębiu. Mamy nadzieję, że nasze starania nie pójdą na marne i będziecie zachwyceni luksusową wersją secondhandu Biga. Zwłaszcza, że odświeżone wnętrze to nie jedyna niespodzianka! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wspaniałą nową kolekcję odzieży dla całej rodziny i nie tylko. Co powiecie na markowe rzeczy z drugiej ręki w atrakcyjnych cenach? Specjalna okazja wymaga przecież najlepszego towaru!

Wielkie otwarcie będzie miało miejsce już 10 czerwca i mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym ważnym dniu. Serdecznie zapraszamy na super towar i wiele nowości! Nadszedł czas na zmiany na lepsze, jednak pewne rzeczy pozostają takie same – niskie ceny, wysoka jakość i miła obsługa. Teraz czekamy już tylko na uśmiech na Waszych  twarzach. Już nie możemy się doczekać, a Wy?

Wpisujemy w kalendarz – 10 czerwca, pawilon handlowym „Kaskada” przy al. Piłsudskiego 29, godz. 9:00. Obecność obowiązkowa! Nowy lokal, nowe możliwości i oczywiście nowa dostawa tanich rzeczy z drugiej ręki. Nieustannie wymyślamy atrakcyjne promocje i konkursy, o których będziemy Was informować na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Przegapić taką okazję to grzech! Do zobaczenia w Biga Jastrzębie!

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment