Kolejna blogerka współpracująca z BIGA – BLACK AND WHITE FASHION 6 listopada 2017
Kolejna blogerka współpracująca z BIGA - BLACK AND WHITE FASHION

Biel czy czerń? Trudny wybór,  a co jeśli by te dwa kolory razem zestawić. Ten kontrast idealnie ze sobą współgra, czego najlepszym przykładem są stylizacje Soni Dziech prezentowane na blogu BLACK AND WHITE FASHION. Rozpoczynamy współpracę z kolejną blogerką, która potrafi z naszych sklepów BIGA wyłowić unikatowe, modowe perełki!

Tę blogerkę nazwać artystką, to żadne wyolbrzymienie, ponieważ Sonia tworzy oryginalne kreacje wprost ze światowych wybiegów. Ubrania są wyjątkowe, a przy tym stylistka pokazuje że dwa kolory mogą występować w bardzo wielu odcieniach i się nie nudzą. Choć czasami do niektórych stylizacji wkradnie się i czerwień.

Na jej blogu znajdziemy również wiele inspiracji do przeróbek DIY, bo Sonia obdarzona jest ogromnym talentem do artystycznego projektowania odzieży, dzięki czemu wielu ubraniom nadaje drugie i na pewno lepsze życie. Takim przykładem może być prezentowana poniżej kurtka z super aplikacją zaczerpniętą z niemodnej sukienki.

Blogerka odkryła także miłość do second handów, a zwłaszcza do naszych sklepów BIGA. W jednym ze swoich wpisów czytamy „ostatnie moje wizyty w second handach przynoszą tak obfite plony, że nie odczuwam potrzeby odwiedzania innych sklepów. Czy sekretem jest to, że trzeba odwiedzać te sklepy regularnie? Czy to nagroda za lojalność ? 🙂 Nie wiem, ale faktem jest, że teraz ciuchy od Zary, H&M, czy innych znanych i popularnych brandów, znajduję w jednym miejscu.”.

Może dlatego Sonia postanowiła sama zgłosić się do nas w celu nawiązaniu współpracy. Z czego my się bardzo cieszymy, ponieważ uwielbiamy tak serdeczne i ciepłe osoby, które kochają bawić się modą.

Poniżej prezentujemy pierwszą stylizację BLACK AND WHITE FASHION, w której znajdziecie unikatowe, nowe kozaki typu Worker (New Look) wyszukane przez Sonię w sklepie BIGA. Jak sama przyznała od razu „serce zabiło szybciej”.

Jeśli chcecie iść w ślady opisywanej blogerki, to zachęcamy do kontaktu: przez Facebook’a lub emailowo na adres: info@bigastyl.pl

Zachęcamy również do odwiedzenia bloga BLACK AND WHITE FASHION

Zobacz również

Szkolenie kadry managerskiej BIGA – rozwijanie swoich umiejętności to klucz do sukcesu
Historia secondhandów – od czego wszystko się zaczęło?
Akcja BIGGER w sklepach BIGA już wystartowała!
Jak ubrać się modnie i ciepło? Biga odpowiada, jak poradzić sobie w chłodne dni
 

Leave a Comment