Blogerki ubierają się w Biga! 20 lipca 2022

Kupowanie w sklepach z odzieżą z drugiej ręki jest w dzisiejszych czasach bardzo modne i coraz bardziej popularne. Nie dość, że takie zakupy są tanie, to jeszcze ekologiczne. Jednak największą zaletą secondhandów jest unikatowość oferowanego w nich towaru. Niepowtarzalne egzemplarze dobrej jakości ubrań nierzadko przyciągają do lumpeksów prawdziwe gwiazdy internetowego świata mody. Gdzie można je spotkać? Sprawdziliśmy, które sklepy z odzieżą używaną najchętniej odwiedzają polskie blogerki.

            Okazuje się, że wyjątkową popularnością cieszą się markowe secondhandy należące do sieci  Biga. Ta prężnie rozwijająca się firma prowadzi ponad 60 sklepów z tanią odzieżą w całej Polsce i wciąż otwiera kolejne. To prawdziwe perełki na tle konkurencji, których oferta obejmuje nie tylko towar używany, ale także outlet. Nic więc dziwnego, że klienci szybko pokochali sklepy Biga, a zainteresowanie nimi ciągle rośnie. Tania odzież dla całej rodziny, ale także dodatki i obuwie oraz akcesoria i dekoracje domowe dostępne w tych luksusowych lumpeksach, z każdym dniem przyciągają coraz więcej miłośników.

Ostatnio w sklepie Biga Do Wilgii w Krakowie pojawiła się słynna Wersow, czyli Weronika Sowa – jedna z czołowych influencerek w naszym kraju. Króluje na YouTubie i Instagramie, gdzie liczba obserwujących ją osób sięga milionów. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, skąd bierze swoje wyjątkowe stylizacje do filmików, to teraz już wiadomo, że sklepy Biga stanowią jedno ze źródeł. Przypadek? Nie sądzę…

Kształty w wymiarze XXL wymagają specjalnego traktowania i niełatwo jest zaleźć odpowiedni sklep do kompletowania stylowych outfitów. Nie bez powodu zatem Pozytywka – wyjątkowa blogerka zajmująca się kategorią plus size – wybrała się na zakupy właśnie do sklepów Biga w Wiśle, Skoczowie i Ustroniu. Z pewnością w niejednym jej poście będziecie mieli okazję zobaczyć perełki zakupione w tanich sklepach z odzieżą z drugiej ręki.

Kupowanie tanich rzeczy używanych to fantastyczna alternatywa zakupów, która wspiera ochronę środowiska i umożliwia tworzenie unikatowych stylizacji. To także niesamowita przygoda ze światem mody, która pozwala na eksperymentowanie z różnymi trendami i kreowanie własnego stylu. Jeżeli chcesz się wyróżniać i zachwycać swoim wyjątkowym strojem, to odwiedź sklepy Biga z markową odzieżą z drugiej ręki, biorąc przykład ze znanych polskich blogerek.

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment