Nowy sklep, który zabierze Cię w modową podróż przez las pełen tajemnic… 25 sierpnia 2023
Odzież używana w Pyskowicach - nowy secondhand Pyskowice

Sklep, który opiszemy jest niezwykle ciekawy, ponieważ ma on w sobie coś magicznego i niespodziewanego, ale odkryjesz to dopiero po jego odwiedzeniu…

Obecnie przechadzając się po sklepach z odzieżą możemy zobaczyć jeden powtarzający się schemat wystroju. Najczęściej butiki, czy też „sieciówki” posiadają wiele podobieństw w tym jak są zaprojektowane. Celują one w minimalizm, przestrzenność, jasne kolory, ciepły wystrój często z drewnianymi wstawkami i jest to oczywiście fajne oraz przyjemne w odbiorze, ale czasami czegoś w nich brakuje… Nie raz każdy z nas miał ochotę odwiedzić sklep, który będzie powiewem świeżości oraz zainspiruje nas, aby kupić w nim coś konkretnego. Kupić w nim coś, o czym nie myśleliśmy przed jego odwiedzeniem. Mamy nadzieję, że dalej uważnie czytasz bo sklep Biga w Pyskowicach właśnie tym jest!

Biga to bardzo duża sieć sklepów typu secondhand (powinniście już o tym wiedzieć) i właśnie w przyszłym tygodniu na Śląsku otworzy się nowy sklep. Dla osób, które nigdy nie odwiedziły żadnego sklepu Biga – są to sklepy odzieżowe, w których kupicie ciuchy nowe oraz używane. Znajdziecie tam zarówno niszowe marki, które są mniej znane, ale też bardzo popularne brandy typu Nike, Adidas itp. Również istnieje szansa, że traficie na coś od znanego projektanta – właśnie w tym tkwi piękno i magia tych sklepów. Jeżeli robisz zakupy w lumpeksach i to czytasz ORAZ mieszkasz na Śląsku to odwiedzenie Pyskowic 30 sierpnia o godzinie 8:00 będzie must-have’em.

Opowiedzmy nieco więcej o sklepie w Pyskowicach i zacznijmy od designu bo to on gra pierwsze skrzypce. Wystrój tego wnętrza był inspirowany tajemniczym magicznym lasem, w którym mieszkają cudowne istoty, latają piękne motyle i w trawie grają cykady. Całość jest zachowana w pastelowych kolorach, które zostały przełamane czernią i drewnianymi wstawkami. Brzmi to podobnie do początkowego opisu sklepów spotykanych na co dzień, ale jednak ma w sobie coś czego nie mają te „standardowe” sklepy. Design go wyróżnia, a temat przewodni powoduje, że poniekąd chcemy poznać dalej tę historię, ale możemy ją też stworzyć sami… W sklepie również znajdzie się coś, co zaciekawi każdego fana okazji, czyli strefę outlet. Strefa outlet będzie wyróżniała się czerwonymi metkami i wieszakami. W tym sklepie wprowadzamy również system spadających cen z cotygodniową wymianą towaru i tutaj podobnie do strefy outletowej mamy żółte metki i żółte wieszaki. Oczywiście znajdziemy tam też takie działy jak np. odzież damska, odzież męska, czy też odzież dziecięca – tego nie mogło zabraknąć.

Otwarcie secondhandu w Pyskowicach odbędzie się już 30 sierpnia o godzinie 8:00. Opisywany sklep znajdziecie na ul. Wojska Polskiego 12. Każda osoba, która lubi kupować odzież z drugiej ręki i chętnie odwiedza takie sklepy powinno zainteresować otwarcie takiego sklepu.

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment