Przywitaj jesień w nowym stylu i z nowym sklepem Biga Krzeszowice! Najnowszy secondhand Biga w Małopolsce otwiera się już za niedługo. 29 września 2023
Secondhand Krzeszowice - nowy sklep Biga

Nie można ukrywać, że kupowanie w secondhandach to najbardziej korzystna, wygodna i pewna opcja, ponieważ widzimy dokładnie co kupujemy. Niestety ale zdarza się, że nadal nie każdy może z niej skorzystać. W niektórych miastach NADAL brakuje jakościowych lumpeksów i właśnie dlatego Biga przychodzi z odpowiedzią.

Biga to lider wśród polskich secondhandów

Mieszkańcy Krakowa i okolic na pewno nas kojarzą, aczkolwiek nasza marka może być mniej znana dla osób spoza Małopolski i Śląska. Dla tych co nie słyszeli o sieci Biga – jest to sieć sklepów typu secondhand, która oferuje odzież używaną i outletową w dobrych cenach. Posiadamy aż 60 otwartych secondhandów z kolejnym w drodze! Poza lumpeksami Biga również uczestniczy w różnych akcjach charytatywnych. Dodatkowo mamy bardzo dobrze rozwinięte social-media, na których pojawiają się coraz to nowsze produkcje.

Biga w Małopolsce

Miasto, w którym znajdziemy najwięcej sklepów Biga to Kraków. W Krakowie jest aż 8 lumpeksów Biga, które zostały rozmieszczone tak, aby dojazd nie sprawił nikomu żadnych problemów. Bardzo duża część sklepów jest ulokowana w centrum i okolicach więc dostaniemy się tam bez najmniejszego problemu czy to komunikacją miejską, czy też samochodem lub dla osób mieszkających bliżej nawet pieszo. Secondhandy z pod szyldu Biga również znajdują się poza stolicą małopolski – na przykład jeden nowo otwarty znajduje się tuż obok Krakowa w Trzebini, jeden secondhand jest też w Nowym Sączu, a kolejny w Oświęcimiu.

Secondhand Krzeszowice - nowy sklep Biga
Secondhand Biga Trzebinia

 

Nowy secondhand Biga w Krzeszowicach

Już za niedługo odbędzie się otwarcie nowego lumpeksu Biga w Krzeszowicach! Otwarcie zaplanowane jest na 4 października na godzinę 8:00. Sklep w Krzeszowicach znajduje się na ul. Tadeusza Kościuszki 54. Wygląd sklepu będzie nawiązywał do tego, który mogliśmy zobaczyć w Trzebini, ale będzie miał kilka swoich charakterystycznych elementów. Staramy się wprowadzić wspólny design każdego sklepu, tak aby rozmieszczenie działów, oznaczenie działów i przymierzalni nie różniło się od siebie za bardzo. Na pewno pomaga to stałym klientom odnaleźć się w nowo otwartych sklepach i również ujednolica całą estetykę – jak widzimy ułożenie sklepu i jego wygląd to od razu możemy domyślić się, że to Biga i ten zabieg jest celowy. Bardzo mile będą zaskoczeni klienci, którzy zrobili swoje pierwsze zakupy. Dla osób, które zrobią zakupy przewidziany jest konkurs, w którym można wygrać robota sprzątającego lub bony na zakupy do wykorzystania w dowolnym sklepie Biga. Wszyscy klienci, którzy odwiedzą sklep mogą też liczyć na poczęstunek. Godziny pracy sklepu to: 8:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku i 8:00 – 16:00 w soboty i niedziele handlowe.

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

 

Mamy nadzieję, że wszyscy zobaczymy się na otwarciu i ciepło przywitamy nowy sklep Biga w Krzeszowicach!

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment