Szkolenie kadry managerskiej BIGA – rozwijanie swoich umiejętności to klucz do sukcesu 15 marca 2023

W BIGA koncentrujemy się na kształceniu i poszerzaniu kompetencji naszej kadry. Staramy się zapewnić naszym pracownikom możliwości rozwoju i uczenia się oraz zachęcamy ich do korzystania ze wszystkich szkoleń i form edukacji, które są im potrzebne, aby odnosić sukcesy na swoich stanowiskach. Prowadzimy w BIGA również politykę otwartych drzwi, aby nasi pracownicy mogli przychodzić do nas ze wszelkimi pytaniami dotyczącymi ich kariery lub zasad działania całej firmy. BIGA wie także, jak ważne jest umożliwienie pracownikom korzystania z najnowocześniejszych narzędzi pracy, dlatego też w ostatnim czasie w BIGA odbyło się szkolenie z platformy społecznościowej TikTok

Profesjonalne szkolenie z TikToka prowadzone przez doświadczonych praktyków

Żadna inna aplikacja używana przez młode pokolenie nie rozwinęła się tak szybko jak TikTok. Ta platforma społecznościowa w ekspresowym tempie osiągnęła miliardową publiczność, a umiejętność skutecznego wykorzystania jej w firmie pozwala efektywnie promować markę i dotrzeć bezpośrednio do klientów.

W ostatnim czasie BIGA przeszkoliła swoje managerki i ajentki oraz ajentów z zasad działania TikToka, a także omówiła korzyści, jakie można osiągnąć dzięki wykorzystaniu tej platformy. Szkolenie prowadziły osoby z doświadczeniem w pracy z mediami społecznościowymi, więc wysoki poziom merytoryczny był zagwarantowany. Program szkolenia składał się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna  nasycona była wiedzą cenną dla każdego, kto chce zacząć przygodę z TikTokiem w pracy i odnosić sukcesy, nawet bez wcześniejszego kontaktu z tą platformą. Oto zagadnienia, które omówiono w trakcie spotkania:

  • Zasada działania TikToka, jakie narzędzia i możliwości oferuje oraz dlaczego to wyjątkowa platforma wśród mediów społecznościowych.
  • Sposoby korzystania z TikToka, które umożliwiają dotarcie do potencjalnych klientów.
  • Porady dotyczące skutecznej reklamy i sprawnego marketingu na TikToku.

Następnie, przechodząc od słów do czynów, ajentki i ajenci mieli okazję pod czujnym okiem szkolących sprawdzić w praktyce, jak prowadzi się transmisje na żywo na TikToku. Każda z pań poprowadziła live, w którym miała okazję przedstawić asortyment dostępny w sklepach BIGA – oczywiście doświadczenie z prowadzenia transmisji na żywo na TikToku będzie można też przenieść nawet i do życia codziennego! Taka prezentacja to nie tylko opowieść o tym, co dokładnie dostępne jest na wieszakach w sklepie. Dobrze poprowadzony live jest przemyślany pod kątem treści i dopracowany także od strony technicznej. Prowadząca musi wiedzieć, co chce przekazać i w jakiej scenerii to zrobić, aby przyciągnąć uwagę odbiorców.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani w wykonanie zadania i z entuzjazmem wykorzystali swoje nowe umiejętności w praktyce!

Co zyskali uczestnicy szkolenia BIGA?

Szkolenie dało ajentkom, ajentom i managerkom świadomość tego, co czyni platformę TikTok wyjątkową i czym się ona różni od innych mediów społecznościowych. Wszyscy zapoznali się z głównymi funkcjami tej aplikacji i potrafią teraz korzystać z narzędzi, jakie ona oferuje. Ajentki umieją stworzyć profil, strategię działania, reklamy i wartościowe treści na TikToku. Uczestnicy szkolenia wiedzą teraz także, jak  wykorzystać tę aplikację wideo jako narzędzie komunikacji i PR, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Dlaczego BIGA uznała, że warto przeszkolić kadrę managerską w tym zakresie? Można mieć w sklepie na wieszakach najlepsze ubrania, jednak jeśli klienci i klientki nie mają możliwości dowiedzieć się o tym asortymencie, to do niego po prostu nie dotrą. Pośrednictwo takiej platformy jak TikTok ułatwi personelowi kontakty z klientami, a tym z kolei dotarcie do ubrań, które ich interesują! To korzyść dla wszystkich. Warto wspomnieć jeszcze, że ajentki i managerki będą mogły wykorzystać wiedzę ze szkolenia o TikToku także do prowadzenia transmisji sprzedażowych na Facebooku.

Biga to dobre miejsce do pracy

BIGA wyznaje zasadę, że to osoby zatrudnione w firmie stanowią o jej sukcesie. Dzięki temu, że managerki i ajentki regularnie zdobywają nowe kompetencje i umiejętności, rozwijają się zarówno one, jak i BIGA. Szkolenia i podejmowanie się nowych, ekscytujących zadań pozwala także uniknąć rutyny w pracy. Jeśli dodatkowo wszystko odbywa się w dobrej atmosferze i przy wsparciu reszty zespołu, tak jak w BIGA, to niczego już więcej nie potrzeba do sukcesu!

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment