Nowy secondhand niedaleko Krakowa? Przygotuj się na sklep, który rozświetli Twoją szafę! 11 września 2023
Biga Trzebinia - nowy sklep niedaleko Krakowa!

W Krakowie roi się od wyśmienitych secondhandów i na pewno mieszkańcy dawnej stolicy Polski nie narzekają na wybór, ale jak to jest w okolicznych miastach? Zazwyczaj w mniejszych miastach takich jak na przykład opisywana Trzebinia pojawi się może jeden lub dwa secondhandy, które czasami są strzałem w 10 i mają super towar, a czasami to przysłowiowe „niewypały”.

Modowe problemy mniejszych miejscowości

W mniejszych miejscowościach spotykamy się zbyt często, z nazwijmy to swojego rodzaju „deficytem modowym”. Co to oznacza? Bardzo mały wybór sklepów odzieżowych – nie wspominając już o secondhandach. W wielu polskich miastach brakuje nawet sklepów fast-fashion, czyli inaczej sieciówek, dla których alternatywą stały się secondhandy. Żeby wybrać się na zakupy, mieszkańcy mniej popularnych miejscowości muszą planować wyjazd do pobliskiego większego miasta. Dla niektórych jest to łatwe, ponieważ mają swój własny samochód lub łatwą możliwość transportu dla przykładu z bliskim członkiem rodziny. Niektórzy nie za bardzo przepadają za podróżowaniem komunikacją miejską, nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy na dojazdy i po prostu nie czują się komfortowo jak podróżują z torbami pełnymi zakupów. Niektórzy nie mają nawet takiej możliwości na przykład ze względu na wiek bądź też małą ilość czasu – część tego czasu muszą poświęcić na dojazd co jest dużym minusem. Każdy chce wyglądać dobrze i Biga daje taką możliwość mieszkańcom Trzebinii!

Nowy secondhand Biga w Trzebinii

Już 13 września o godzinie 8:00 otwiera się nowy secondhand Biga w Trzebinii! Sklep będzie znajdował się na ul. Kościuszki 43a. Nie tak dawno byliśmy świadkami otwarcia secondhandu Biga w Pyskowicach i wszyscy bardzo ciepło przyjęli sieć sklepów Biga w nowej lokalizacji, więc nie może być inaczej w Trzebinii. Na otwarciu na pewno pojawi się poczęstunek dla nowych klientów i będzie gościła świetna atmosfera, jak to było w Pyskowicach. Miło jest popatrzeć, jak wszyscy wymieniają się między sobą uśmiechami, znajdując coraz to lepsze perełki na wieszakach. Nie można też zapomnieć o konkursie na robota sprzątającego – właśnie taką nagrodę otrzyma jeden szczęśliwy klient! Więcej informacji o regulaminie konkursu znajdziesz na stronie Bigastyl.pl.

Jak będzie wyglądał sklep Biga Trzebinia?

Design sklepu nawiązywał będzie do tego, który możemy zobaczyć w Pyskowicach. Biga celuje w to, aby każdy odwiedzający ich sklep czuł się jak u siebie w domu więc ujednolicenie wystroju wszystkich punktów jest zdecydowanie na plus. Stali klienci na pewno docenią taki gest. Największą różnicą, jaką zauważymy zaraz po wejściu do sklepu, będzie duża, pełna pięknych kolorów fototapeta. Fototapeta jest inspirowana wspaniałą twórczością Claude Moneta. Obraz przedstawia przepiękne łąki kwiatów zachowane w charakterystycznej kresce sławnego malarza, kolory od razu napawają nas optymizmem i radością, a przede wszystkim oddają kolorystycznie nastrój, który będzie gościł za niedługo w naszych miastach. Drzewa będą złote jak kwiaty na obrazie, piękne pomarańczowe i czerwone tony ukażą się na ulicach, w lasach, w parkach – wszędzie.

Sklep otuli nas nasyconymi kolorami i jasnym wnętrzem, które zostanie przełamane butelkową zielenią i czarnymi dodatkami. W środku znalazło się miejsce na przymierzalnie oraz kącik, przy którym usiądziemy i zrelaksujemy się – nawet jeżeli tylko na krótką chwilkę! Wisienką na torcie będą eleganckie złote manekiny.

Czas najwyższy odwiedzić najnowszy secondhand!

Secondhandy przechodzą swój renesans popularności! Właśnie przez to widzimy ich coraz więcej co tylko rodzi uśmiech na naszej twarzy – szczególnie jeżeli są to sklepy Biga. Kupując z drugiej ręki nie tylko dbamy o środowisko, ale nasz portfel też nam za to podziękuje. 13 września, godzina 8:00, ul. Kościuszki 43a w Pyskowicach… Brzmi jak idealny moment aby przejść się wtedy na spacer!

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment