Nowy secondhand w Pyskowicach już działa na pełnych obrotach! Co działo się na otwarciu? 8 września 2023
Biga Pyskowice - Odzież używana

Secondhandy w Polsce wróciły do łask i cieszą się coraz większą popularnością. Lumpeksy to sklepy, w których zakupy może zrobić każdy i można w nich znaleźć przeróżne rzeczy – sieć sklepów Biga daje taką możliwość osobom z Pyskowic i okolic!

30 sierpnia o godzinie 8:00 rozpoczęło się wielkie otwarcie sklepu Biga w Pyskowicach. Na otwarciu pojawiło się bardzo dużo osób i wszyscy byli zaciekawieni oraz podekscytowani tym, co znajdą w sklepie. Już na samym wejściu przywitał nas ciepły wystrój, charakterystyczna tapeta na ścianie i jak to na otwarcie przystało – balony! Dla nowych klientów nie zabrakło również poczęstunku i picia. Skoro jesteśmy przy wystroju to opowiedzmy o tym, jak wygląda sklep w Pyskowicach.

 

Jak wygląda sklep Biga Pyskowice?

Projektowanie wnętrza sklepu to złożony proces, wymagający staranności i dokładności w dobieraniu poszczególnych elementów, aby wszystko ze sobą współgrało. Nie można pominąć faktu, że bardzo dużą uwagę zwraca fototapeta na jednej ze ścian sklepu, od której bije „bajeczna” aura. Motyw przewodni podczas dobierania fototapety to był „magiczny las pełen tajemnic” i jest to bardzo ciekawy pomysł, ponieważ łączy się on z ideą secondhandów. Nigdy nie wiadomo co ciekawego będzie kryć się za kolejnym wieszakiem, a magia secondhandów może sprawić, że znajdziemy coś w czym będziemy czuć się jak królewna z bajki.

Środek otula nas swoim ciepłem przez zastosowanie drewnianych elementów, które miały za zadanie podkreślić cały wystrój. Lada do kasowania zakupów oraz cała wyspa zrobiła na klientach duże wrażenie właśnie przez świetne połączenie kolorystyczne. Dodatkowo możemy często zobaczyć czarne przełamania wprowadzające lekki kontrast. W niektórych miejscach też natkniemy się na butelkową zieleń oznaczającą ekstrawagancję i elegancję. Sklep nie należy do tych największych, ale jest wystarczająco przestrzenny i nie będziemy czuć się ściśnięci. Zakupy w Pyskowicach będą należały do tych komfortowych i spokojnych, aniżeli szybkiego biegania od wieszaka do wieszaka i przeciskania się między innymi klientami. Secondhand posiada przymierzalnie więc nie musimy zastanawiać się, czy będziemy mieć gdzie i jak przymierzyć nasze „zdobycze”.

Biga Pyskowice - najlepsze secondhandy na Śląsku
Biga Pyskowice – najlepsze secondhandy na Śląsku

Na zewnątrz sklepu tuż przy drzwiach frontowych znajduje się niewielka witryna z wystrojonymi srebrnymi manekinami oraz nad nią charakterystyczne motto naszej sieci „Pomysł na Twoją opowieść”.

Biga Pyskowice - najlepsze secondhandy na Śląsku
Biga Pyskowice – najlepsze secondhandy na Śląsku

Co znajdziemy na wieszakach?

Towar jak to w każdym sklepie Biga jest różnorodny. Znajdziemy tam odzież damską, męską oraz dziecięcą. Nie zabrakło obuwia wystawionego na specjalnie do tego przygotowanym regale oraz dodatków i akcesoriów w postaci torebek, czapek, pluszaków itp. Biżuteria znajduje się obok butów w bardzo eleganckiej wystawie. Jeżeli szukasz czegoś do wystroju domu to również możesz odwiedzić Pyskowice, ponieważ koce, pościele i poduszki to standardowy asortyment sklepów Biga. Punkt ten działa też na zasadzie systemu spadających cen (żółte metki na żółtych wieszakach) – czyli codziennie znajdziemy nową promocję bądź ofertę asortymentową, a co tydzień następuje wymiana towaru. Przechadzając po sklepie warto zwrócić uwagę na strefę outlet (czerwone metki na czerwonych wieszakach).

Na końcu sklepu pod napisem z wcześniej wspomnianym mottem sieci widnieją charakterystyczne wieszaki na drewnianych elementach. One zostały zagospodarowane na suknie wizytowe, galowe oraz znajdą się tam też suknie ślubne.

Biga Pyskowice - najlepsze secondhandy na Śląsku
Biga Pyskowice – najlepsze secondhandy na Śląsku

Podsumujmy Biga Pyskowice w kilku zdaniach!

Prostota, ciepło, wygoda i elegancja to słowa, które wpadają nam do głowy jako pierwsze. Dodajmy do tego klimat wyjęty niemalże z bajki oraz ekstrawaganckie dodatki takie jak srebrne manekiny, robiące wrażenie srebrne wieszaki oraz zasłony przymierzalni w kolorze butelkowej zieleni. Co nam wychodzi? Sklep który na pewno warto odwiedzić i się nim zainteresować! Pamiętajcie, że jest to secondhand więc ceny na pewno będą bardziej atrakcyjne niż w innych sklepach lub butikach. My byliśmy, zobaczyliśmy i przeżyliśmy naszą wspaniałą opowieść, teraz czas na Was.

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment