Zaczynamy! Nasz nowy blog 6 września 2017
Nowy Blog - Bigastyl.pl

3, 2, 1 …. start! Zwarci i gotowi ruszamy z nowym projektem pod kryptonimem „BLOG”. W tym miejscu będziemy Was: zaskakiwać ciekawymi stylizacjami na każdą okazję, doradzimy w co ubrać męża, synka i córeczkę, zachęcać do przeróbek odzieżowych, aby z pozoru zwykłe ubrania zamienić w unikatowe perełki.

Pokażemy, jakie stylizacje proponują dla Was blogerki modowe, z którymi współpracujemy. Wszystkie te tematy będzie łączyć jedno – bogaty asortyment sieci marki BIGA. Posty na naszym blogu będą inspirowane ubraniami i dodatkami, jakie możecie znaleźć w naszych sklepach. Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy? To na razie niech pozostanie tajemnicą, chętnych do jej odkrycia zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Zapamiętajcie ten adres: www.bigastyl.pl/blog.

Czekamy na Wasze komentarze. Napiszcie, jak wam się podoba nasz nowy projekt, o czym chcielibyście przeczytać, pochwalcie się, co unikatowego udało Wam się kupić w sklepach BIGA i jakie stylizacje stworzyliście.

Ciekawe informacje, aktualne promocje i wiele więcej znajdziecie również na naszym fanpage. Sprawdźcie sami!

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment