Jeden kolor – wiele możliwość 10 września 2017
Jeden kolor - wiele możliwości - Bigastyl.pl

Jedni mówią, że wyszczupla i dodaje „ostrego pazura”, drudzy że do wszystkiego pasuje, a jeszcze inni, że bez niego elegancja nie jest możliwa. O czym mowa? Dzisiaj tematem posta jest stylizacja, w której dominuje kolor czarny.

Wszystkie powyższe skojarzenia są prawidłowe, bo czarny kolor i optycznie wyszczupla – zwłaszcza nogi. Kiedy nie wiadomo, jaki kolor sukienki będzie odpowiedni na specjalną okazję, czy spotkanie biznesowe wtedy najbezpieczniej wybrać czarną kreację, którą warto przełamać dodatkami w innym, pasującym odcieniu. Sama Coco Chanel, była zdania, że „czarny detronizuje wszystko”. Trudno się z tym nie zgodzić…

W stylizacji przygotowanej przez blogerkę WorldCharlotte dla BIGA również czerń zdominowała zestaw. Znajdziemy ją we wszystkich elementach garderoby. Charlotte ubrała czarną, gładką bluzkę, a na to założyła ciekawą bomberkę również w tym samym kolorze, która z przodu ma delikatny haftowany wzór pastelowych kwiatów. Góra stylizacji dobrze współgra z zamkiem kurtki, który jest złoty.

Charlotte wybrała w naszym sklepie BIGA w Krakowie spodnie z efektownymi przetarciami River Island, a wyrazistości dodały kabaretki, które są jednym z najgorętszych trendów tego roku! Blogerka cały zestaw przełamała biało-czarnymi tenisówkami, które dodają pewnego luzu do zestawu i gwarantują wygodę.

Dla nas taka propozycja jest idealna na koncert, spacer z psem, czy wyjście do kina lub na spotkanie z przyjaciółmi. Stylizacja jest oryginalna, a zarazem bardzo uniwersalna i wygodna, zwłaszcza gdy za oknami zagląda do nas jesień.

Nowa jesienna kolekcji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej pojawia się w sklepach BIGA. Sprawdź swój sklep!

Zobacz również

Powiew Świeżości w Świecie Mody: BIGA Zaprasza na Nową Dostawę
Tanie spodnie - sklepy stacjonarne z odzieżą używaną
Spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie! Jak idealnie dopasować spodnie pod siebie – na co zwracać uwagę i gdzie je kupować?
Najlepsze Marki Odzieżowe Jakie Znajdziesz w Second Handach: Elegancja i Styl w Zasięgu Ręki
Minimalistyczna Elegancja vs. Ekstrawagancja: Inspiracje dla Twojej Stylizacji
 

Leave a Comment