Wystawki oraz promocje w sklepach Biga!

Na stronie wystawki i promocje będziesz w stanie śledzić gdzie i kiedy dostarczony będzie nowy towar. Jeżeli chcesz być na bieżąco to zachęcamy do śledzenia tej strony! W zakładce wystawki i promocje widoczne są wszystkie sklepy Biga. Dzięki wygodnej wyszukiwarce zaoszczędzisz wiele czasu na znalezienie swojego najbliższego sklepu i załapaniu się na niezłą promocję!

Zdecydowaliśmy się na stworzenie takiej strony, ponieważ chcemy aby wszyscy nasi Klienci byli informowani o aktualnościach w naszych sklepach na bieżąco. Kolejnym dobrym aspektem takiego rozwiązania jest fakt, że wszyscy mogą wcześniej zaplanować zakupy. Jeżeli jeden ze sklepów Biga będzie posiadał interesujący Cię towar to już wcześniej na spokojnie możesz rozplanować swój dzień zakupowy! Wystawki i promocje aktualizujemy na bieżąco przez co każdy z was będzie mieć równe szanse na znalezienie swojej perełki.

Towar na naszych sklepach jest uważnie sprawdzany i kontrolowany w naszej sortowni, dzięki czemu możesz mieć gwarancję dobrej jakości.Kolejna zaleta zakładki z wystawkami i promocjami Biga to zaoszczędzony czas! Nie musisz wychodzić z domu, aby dowiedzieć się o nowym towarze. Teraz sprawdzisz wszystko w mgnieniu oka ze swojej wygodnej kanapy! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Twojego najbliższego sklepu Biga. Odwiedź naszego Instagrama i Facebooka i bądź ze wszystkim na bieżąco!

Sklep

Wystawki

Promocje

{{x.city}} {{x.street}} {{x.flat_number}} pn.-pt. {{x.oppening_mon_fri}} sb. {{x.oppening_sat}} nd. {{x.oppening_sun}}
No items in the collection!