Chcesz być zawsze na bieżąco z naszymi dostawami i promocjami? Dołącz do serwisu BIGA SMS! Jeżeli chcesz z jakichś powodów wypisać się z powiadomień SMS również jesteś w dobrym miejscu. Wyślij wiadomość o odpowiedniej treści na numer 661 005 344 i zapisz lub wypisz się z naszej bazy danych. Koszt wysyłki SMS jest zgodny z taryfą operatora.

Regulamin usługi dostępny jest TUTAJ

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Ochrony Danych Osobowych Klubu Klienta BIGA dostępną na stronie bigastyl.pl oraz w każdym sklepie BIGA.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stalesia Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach promocji i marketingu za pośrednictwem numeru tel. komórkowego, wskazanego powyżej.

Administratorem danych osobowych jest  Stalesia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domagały 19, 30-741 Kraków. Dane będą przetwarzane dla celów promocji i marketingu (na podstawie art. 6 ust.1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych)-w każdym przypadku  nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione.   Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania i sprostowania oraz- w zakresie wynikającym z przepisów- ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się pod adresem: bigastyl.pl

Aby dowiedzeć się jaka ma być treść SMS wybierz z poniższej listy sklep BIGA do którego powiadomień chcesz się zapisać lub wypisać:

Będzin
Bydgoszcz
Bytom
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Czerwionka-Leszczyny
Gliwice
Gliwice
Gorlice
Jastrzębie-Zdrój
Katowice
Kazimierza Wielka
Kędzierzyn-Koźle
Knurów
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Kraków
Krapkowice
Krzeszowice
Maków Podhalański
Miechów
Mikołów
Myślenice
Myszków
Niepołomice
Nowy Sącz
Nysa
Olkusz
Opole
Pawłowice
Piekary Śląskie
Połaniec
Pszów
Pyskowice
Racibórz
Ruda Śląska
Rybnik
Rydułtowy
Siemianowice Śląskie
Skawina
Skoczów
Sosnowiec
Staszów
Strumień
Sułkowice
Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry
Trzebinia
Ustroń
Wieliczka
Wisła
Wodzisław Śląski
Zawadzkie
Żory

Uwagi:

Warunkiem skorzystania z usługi jest zapoznanie się z regulaminem usługi, w tym z polityką ochrony danych osobowych.
Wysyłając sms wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stalesia Sp. z o.o. swoich danych osobowych w celach promocji i marketingu za pośrednictwem nr tel. komórkowego, z którego zostanie wysłany sms.
Administratorem danych osobowych jest Stalesia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domagały 19, 30-741 Kraków. Dane będą przetwarzane w celu promocji i marketingu (na podstawie art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) - nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione.
Masz ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania i sprostowania oraz w zakresie wynikającym z przepisów do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego, organizacji międzynarodowej.