Ludzie pracujący razemblblblb jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.

F.D. Roosevelt

Wspólnie możemy więcej, dlatego sieć sklepów BIGA zaprasza do współpracy zarówno osoby fizyczne, jaki i przedsiębiorstwa oraz właścicieli nieruchomości. Ciągły rozwój, wieloletnie doświadczenie, zaangażowani pracownicy oraz doskonała organizacja – to nasze ogromne atuty. Skuteczne współdziałanie to klucz do sukcesu, który może stać się udziałem również naszych Partnerów.

Sieć sklepów BIGA w branży handlowej jest uznawana za odpowiedzialnego, odważnego i kreatywnego kontrahenta biznesowego. Odpowiedzialnego, bo prowadzenie działalności gospodarczej, to jednak poważne przedsięwzięcie. Odważnego, bo zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych. Kreatywnego, bo wiele razy zaskakujemy pomysłami na ciekawą komunikację o marce BIGA.

Naszym Partnerom proponujemy indywidualne zasady współpracy omówione na spotkaniach z przedstawicielami sieci sklepów BIGA odpowiedzialnych za rozwój firmy.

    Formularz kontaktowy