Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00

Sklep o powierzchni 500m2 położony jest na parterze w miejscu dawnego salonu samochodowego Peugeot, nieopodal charakterystycznego pomnika – czołgu. W pobliżu znajduje się też Komisariat Policji i Sąd Rejonowy.

Sklep oferuje odzież wycenioną oraz na wagę – damską, męską oraz dziecięcą.  Organizowane są liczne promocje oraz częste wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu np. torebki, kurtki, spódnice, spodnie, obuwie. Dostępny jest również osobny dział z odzieżą w rozmiarze XXL.

W ofercie znajduje się także duży wybór biżuterii starannie wyeksponowanej na ladzie oraz specjalnie do tego przeznaczonych stojakach. Każdy asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Tutaj z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Komfort zakupów zapewnia aż dziewięć zabudowanych przymierzalni, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dla najmłodszych sklep przygotował kącik zabaw z krzesełkami, materiałami do rysowania i  zabawkami, co sprawia, że dzieci mogą w sklepie miło spędzić czas.

Do dyspozycji klientów są szafki depozytowe. Dodatkowo przy sklepie znajduje jest wyznaczony parking dla klientów sklepu Biga.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu