Galeria zdjęć

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice Młyńska - Sklepy secondhand śląsk

Biga Gliwice

powierzchnia 500m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 – 15:00

Lokalizacja DMS:
50º 17′ 50.213″ N
18º 39′ 42.849″ E

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Jeden z dwóch sklepów Biga w Gliwicach można znaleźć przy ulicy Młyńskiej 14, niedaleko skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy. W pobliżu, jedynie w odległości 100 metrów , znajduje się skwer „Bottrop” oraz Park Mickiewicza, a nieco dalej – Willa Caro (450m) oraz Zamek Piastowski (650m). To jedne z wielu wspaniałych miejsc do zwiedzania  w tym mieście. Dojście do słynnego rynku w Gliwicach zajmuje 6 minut.

Współrzędne Biga Gliwice, Młyńska: DMS: 50º 17′ 50.213″ N 18º 39′ 42.849″ E

OPIS SKLEPU

Sklep Biga przy ulicy Młyńskiej, to jeden z dwóch, jakie funkcjonują w tym mieście. Został on otwarty jako drugi i szybko zyskał sobie spore grono stałych klientów.  Co ciekawe, przed otwarciem Bigi, w budynku funkcjonował salon samochodowy. Metraż sali sprzedażowej wynosi 500m2, dlatego z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Sklep Biga Gliwice, Młyńska działa od 2013 roku.

OFERTA

W gliwickiej Bidze oferowana jest wyselekcjonowana odzież wyceniona oraz na wagę z podziałem na sekcję męską, damską i dziecięcą. Asortyment podzielony jest na mniejsze kategorie, takie jaki: sukienki, spodnie, koszule, bluzki, t-shirty, spódnice, kurtki, odzież sportowa,  XXL i wiele innych. Dzięki temu znacznie łatwiej jest szukać swojej wymarzonej części garderoby.

Oprócz odzieży damskiej i męskiej, w asortymencie Bigi znajduje się także wyjątkowa sekcja odzieży dziecięcej. Znaleźć tam można: pajacyki, body, koszule, bluzki, spódnice, sukienki, spodenki, kurtki, bluzy i wiele więcej, a wszystko posegregowane rozmiarami i porozdzielane na kategorie.

Oczywiście nie można zapomnieć o dodatkach. W gliwickiej Bidze dostępny jest szeroki wybór biżuterii wyeksponowanej na wieszakach w pobliżu kas oraz innych akcesoriów – szalików, apaszek, pasków, czapek, torebek, portfeli. Buty na każdą okazję i na każdą kieszeń zachwycą nawet najbardziej wymagających Klientów.

UDOGODNIENIA

Secondhand Biga w Gliwicach to idealne miejsce na rodzinne zakupy. Specjalnie dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym znajdują się kolorowe krzesełka, stolik z materiałami do rysowania oraz liczne zabawki. Rodzice mogą spokojnie zająć się robieniem zakupów, w czasie gdy ich pociechy grzecznie się bawią. Komfort zakupów zapewniają przestronne przymierzalnie z lustrami – jest ich aż dziewięć! Do dyspozycji klientów są także szafki depozytowe, w których bez obaw można zostawić ciężkie zakupy czy prywatne rzeczy, a na zewnątrz znajduje się wyznaczony parking dla klientów Biga. W sklepie  można płacić zarówno gotówką, jak i kartą. Miły personel zawsze chętnie służy fachową radą oraz wszelką pomocą.

SOCIAL MEDIA

W Bidze organizowane są liczne wystawki poszczególnego asortymentu oraz częste promocje, o których informacje można znaleźć w zakładce wystawki i promocje na stronie www.bigastyl.pl oraz profilu na Facebooku (BIGA Gliwice Młyńska). Systematycznie umieszczane są zdjęcia towaru oraz posty o najnowszych dostawach i aktualnych promocjach, a także inspiracje i stylizacje.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Gliwice słyną z licznych legend. Jedna z nich opowiada o tutejszych kobietach. Podczas wojny trzydziestoletniej, gdy u bram miasta stanęły wojska protestanckie, jego mieszkańcy napotkali pewien problem. Wśród nich nie było wielu mężczyzn, a ktoś musiał stanąć do walki. Na szczęście odważne kobiety bez zastanowienia podjęły wyzwanie. Dzielnie podeszły do murów, by przygotować się do odparcia ataku i od razu po zobaczeniu  fosy wpadły na wspaniały pomysł. Szybko zaczęły gotować wodę w dzbanach i wylewać ją na oblodzoną fosę. Lód rzeczywiście od razu zaczął topnieć, co uniemożliwiło wrogom dostanie się do miasta. W taki właśnie sposób kobiety, dzięki wyjątkowemu sprytowi i zaradności, zdołały obronić miasto. Na ich cześć postawiono pomnik, w jednym z narożników rynku w Gliwicach widnieje rzeźba kobiety z dzbanem.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Gliwice, Młyńskaw mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00 nd. 9.00-15.00

Mapa dojazdu