Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 09.00 - 18.00 sb. 09.00 - 15.00

Filmowa BIGA w Sosnowcu!

Akcja przeprowadzka sprawiła, że BIGA zeszła na parter. Oh! W jakim stylu ona to zrobiła! Coś niesamowitego. Teraz pod adresem ul. Mieroszewskich 2a spotkacie Supermana, Jokera, Ojca Chrzestnego i … zresztą sami zobaczcie! ZAPRASZAMY do Sosnowca!

Sklep położony jest w dzielnicy Zagórze (ul. Braci Mieroszewskich 2a). Mieści się na parterze, na przeciwko dyskontu Biedronka. Jego dogodne położenie umożliwia łatwy dojazd z różnych części Sosnowca i pobliskich miejscowości.

Sklep oferuje odzież wycenioną oraz na wagę. Szeroki asortyment został podzielony m.in. na odzież damską, męską, dziecięcą, artykuły domowe, obuwie, biżuterię. Organizowane są tu liczne promocje oraz wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu. Dostępny jest także dział z odzieżą w rozmiarze XXL, gdzie zarówno Panie jak i Panowie znajdą odzież w rozmiarze powyżej 46. Dodatkowo sklep posiada wyeksponowaną powierzchnię z obuwiem.

Każdy asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Do dyspozycji klientów dostępne są szafki depozytowe oraz ogólnodostępny parking w pobliżu budynku.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu