Nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynę 6 kwietnia 2021
Nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynę! Bigastyl.pl

Nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynę

To stwierdzenie jest w 100% aktualne jeśli chodzi o osoby pracujące w służbie zdrowia. Ostatni rok dał nam wszystkim mocno w kość, niepewność, a także strach przed nowym towarzyszą nam już od kilkunastu miesięcy. Jednakże medycy i osoby pracujące w służbie zdrowia stanęły na wysokości zadania i wciąż stają, pomagając innym w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Każdego dnia ratują setki tysięcy, miliony ludzkich żyć. Stoją na pierwszej linii frontu w walce o nasze życie oraz zdrowie, narażając jednocześnie swoje zdrowie, pełni oddania i poświęcenia.

 

 

Lekarze, medycy, pielęgniarki pracują niezwykle intensywnie nad leczeniem i badaniami, ale należy też wspomnieć o setkach pracowników związanych z służbą zdrowia, ratownikach medycznych, sanitariuszach, salowych, technikach, wolontariuszach, diagnostykach laboratoryjnych, osobach sprzątających, które pracują równie intensywnie przez całą dobę. Należą im się za to oddanie i walkę z nierównym przeciwnikiem ogromne podziękowanie. Jeszcze rok temu nikt nie wiedział jak zachowuje się wirus. Przez ten rok naukowcy i lekarze dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oraz nowym badaniom mogą skuteczniej walczyć i pomagać pacjentom. Przecież skutecznym kluczem w walce z przeciwnikiem jest poznanie jego zwyczajów i sposobu postępowania.

 

Jak my możemy pomóc?

Po prostu przestrzegajmy wszystkich zasad związanych z bezpieczeństwem, zakładajmy maseczki, dezynfekujmy dłonie i zachowujmy wymagane odległości. Czy to tak wiele? Stosując się do tych zaleceń, zachowując odpowiednią higienę ograniczymy transmisję wirusa, okazując przy tym szacunek dla całego społeczeństwa, ale przede wszystkim dla osób pracujących w służbie zdrowia.

 

Zobacz również

Szkolenie kadry managerskiej BIGA – rozwijanie swoich umiejętności to klucz do sukcesu
Historia secondhandów – od czego wszystko się zaczęło?
Akcja BIGGER w sklepach BIGA już wystartowała!
Jak ubrać się modnie i ciepło? Biga odpowiada, jak poradzić sobie w chłodne dni
 

Leave a Comment