Nowe życie dla Twoich jeansów - Bigastyl.pl

Chcesz nadać swoim jeansom nowe życie?

 

Nie wyrzucaj swoich jeansów, nawet jeśli wydaje Ci się, że już są niemodne, ich krój Cię denerwuje czy brakuje w nich świeżości. W bardzo prosty sposób możesz nadać im nowe życie, tworząc coś inspirującego i nieszablonowego. Jeans zawsze będzie modny, ten materiał nigdy się nie znudzi, to klasyk wśród materiałów. Ponadto jest trwały i mocny. A Ty w łatwy sposób nadasz jeansom nowego charakteru.

 

Tylko jak?

 

1. Z długich spodni – krótkie

To jest banalnie proste. Wystarczy, że przygotujesz stare jeansy, pumeks, nożyczki , kredę, żelazko i pincetę. Do dzieła!

 

– zmierz nogawki jeansów i zaznacz długość która Cię interesuje,

– tnij nogawki w miejscu zaznaczonym linią,

– końcówki podwiń, a następnie zaprasuj,

– w miejscu szwu, zszyj podwinięte części,

– dodatkowo możesz wykonać wytarcia pumeksem lub żyletką zrobić nacięcia i powyciągać pincetą nitki

 

2. Wersja ombre

Jak? Wykorzystaj do tego wybielacz oraz barwniki do tkanin. Tylko wystarczy przetrzeć nimi spodnie i zaprasować. Efekt płynnego przejścia kolorów jest proste do uzyskania, a efekt bajeczny!

 

3. Nie wyrzucamy za małych jeansów

To, że spodnie są za małe nie oznacza, że muszą od razu wylądować na śmietniku. Przeciwnie. Materiał można wykorzystać do wykonania poduszki, torebki, czy poszewki na poduszkę.

 

4. Dodatki

Wystarczą nitki, ćwieki, a może koraliki? Przyczep je, czy naszyj układając przy tym różne kształty. Dodatki znajdziesz w bardzo wielu sklepach. Tak naprawdę kosztują grosze, a mogą zdziałać cuda i odmienić Twoje jeansy raz na zawsze!

Facebook
Instagram
Tiktok