Konkurs #DzienMamyzBiga

 

Z okazji Dnia Mamy w miesiącu maj, Biga ogłosiła konkurs #DzienMamyzBiga. Konkurs dedykowany był mamom oraz dzieciom. Należało:
– w kilku słowach opisać swoją mamę lub swoje dziecko,
– użyć w komentarzu hasztagu #DzienMamyzBiga i #bigastyl,
– zaobserwować i polubić nasz profil na facebooku oraz
– udostępnić konkurs na swojej tablicy.

Nagrodą w konkursie był udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej wraz z mamą oraz fotoksiążka ze zdjęciami z sesji fotograficznej.

Do udziału w konkursie zgłosiła się spora liczba osób. Komisja konkursowa składająca się z trzech osób na podstawie dodanych opisów, 26 Maja w Dzień Matki wyłoniła zwycięzców.

Wygrała Pani Halina Kot wraz ze swoją Mamą – Panią Marią. A o to opis, który nas oczarował i mocno chwycił za serca…

“Moja mama to dobroć sama w sobie, inspiracja, chodząca encyklopedia, zawsze dobra rada ? To jednym słowem kobieta petarda! ❤ A przy tym moja prawdziwa i cierpliwa przyjaciółka – i to najbardziej w niej kocham ? To właśnie Ona od kilku ostatnich lat jest moją najwierniejszą i oddaną bratnią duszą ? Pomimo skończonej 60tki! ? Nasza przyjaźń to nie tylko domowe obiadki, wspólne kawy na balkonie… Ale to młodość, szaleństwo i metamorfozy! ? Dopełnianie swoich pomysłów, potrzeb i szalonych planów ? To coś czego nie da się podrobić ❤ Jakiś czas temu postanowiłam, że chcę by moja Mama przeżyła swoją druga młodość, by wyglądała i czuła się jak najlepiej! Ostatnią dekadę zajęło mi namawianie jej do zmiany fryzury (twierdziła, że noszona przez nią ponad 20 lat trwała ondulacja dodaje jej uroku, szyku i kobiecości ? ). Wręcz silą zabrałam ją do swojego fryzjera.. 4h spędzone na fotelu fryzjerskim pozwoliły jej poczuć się jak nastolatka! Po tym wszystkim Mama nabrała nowego wigoru do życia i już planuje nowe szalone rzeczy… Ostatnio to ona przekonuje mnie do odrobiny adrenaliny. Może już czas na jakąś szaloną wyprawę? ? Chętnie zaczęłabym jednak od uwiecznienia wspólnych chwil za pomocą sesji. Bo tak się składa, że z roku na rok mamy coraz mniej wspólnych zdjęć. Myślę, że czas to zmienić ❤ #DzienMamyzBiga #bigastyl“.

Pani Halinie oraz jej mamie raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz efektów naszej współpracy

Konkursowa sesja fotograficzna odbyła się 7 lipca br. w studio fotograficznym na terenie Krakowa. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Halinę oraz jej Mamę. Humory dopisywały wszystkim, a sesja przebiegła w cudownej atmosferze.

Piękna przestrzeń, w której fotografowaliśmy zwyciężczynie

 

A tak odbywały się przygotowania. Za piękny makijaż odpowiedzialna była  Anna Bysina – annvbysinawizaz

 

A o to efekt finalny!

 

Piękne foto książki