Biga ma misję wyrównywania proporcji!

Biga od lat aktywnie wspiera ciekawe inicjatywy społeczne, pomaga potrzebującym, szczególnie dzieciom. Wszystkie nasze działania nie byłyby możliwe do realizacji gdyby nie Państwo - nasi Klienci.

Możemy się pochwalić, iż Biga objęła patronat oraz złożyła deklarację pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Winiarach. Jednym z ostatnich prezentów zakupionych dla dzieciaków jest bieżnia, którą podarowaliśmy w 2021 roku.

Wspieramy także inne wartościowe, często nowatorskie inicjatywny szkolne, edukacyjne, czy sportowe. W 2019 roku mieliśmy przyjemność sponsorować nagrody dla dzieci z wygranych drużyn pływackich w zawodach odbywających się w klubie sportowym KS Korona w Krakowie.

Nie zapominamy także o naszych czworonożnych przyjaciołach! Wielokrotnie organizujemy pomoc dla zwierząt ze schronisk, zaopatrując je w ciepłe koce czy karmę.

   

 

 

Wszyscy ci ludzie, którym pomagamy - doraźnie lub systematycznie są dla nas ważni. Stanowią źródło naszej siły i wiary. A taka siła jest nam potrzebna każdego dnia.

 

Wspierajmy razem pozytywne inicjatywy, aby zrobić coś dobrego dla innych!

 


KARTA DUŻEJ RODZINY

Sieć sklepów BIGA dołączyła do ogólnopolskiej akcji wspierającej wielodzietne rodziny, honorując Kartę Dużej Rodziny. Każdej osobie posiadającej Kartę Dużej Rodziny przysługuje 5% zniżki na całą odzież z żółtą metką oraz na całą odzież z działu wagi oferowaną przez sieć sklepów BIGA.

Szczegółowe informacje

 „ZŁOTE SERCE DOBROCI” DLA MIROSŁAWY LIS-IWAŃSKIEJ I STANISŁAWA WÓJTOWICZA

17 listopada 2015 r. odbyły się buskie obchody Dnia Pracownika Socjalnego, podczas których wręczono nagrody za działalność dobroczynną. W tym roku Złotym Sercem Dobroci zostali wyróżnieni: Mirosława Lis-Iwańska i Stanisław Wójtowicz - Zarząd naszej firmy. Ta szczególna nagroda jest wręczana za zaangażowanie i wieloletnią działalność charytatywną.

W poprzednich latach w gronie laureatów Złotego Serca Dobroci znaleźli się przedstawiciele ogólnopolskich organizacji pozarządowych m.in. Anna Dymna, Ewa Błaszczyk, jak również lokalne instytucje, pracownicy samorządowi i mieszkańcy powiatu buskiego. Wszystkie te osoby łączy wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka oraz konsekwentne realizowanie idei zaangażowania społecznego i bezinteresownej pomocy potrzebującym.

Podziękowania