Sieć sklepów BIGA polecają osoby ze świata mody, Internetu oraz sfery social media.

Aleksandra Dzik

Międzynarodowy Przewodnik Górski

Szczerze polecam sklepy Biga. Każdy miłośnik aktywnego spędzania czasu znajdzie tutaj odzież dla siebie: na wycieczkę w góry, na trening i na miasto.

Sylwia Gwoździewska

Instagramerka

Polecam Bigę za wspieranie ekologii i nietuzinkowość na tle innych sklepów, za możliwość pokazania siebie w oryginalnej odsłonie i za przyjazną atmosferę. Dziękuję że jesteście!

Zuzanna Ferensztajn

Instagramerka

Razem z Biga dzięki modzie mogę być sobą!

Sandra Wieczorek-Karczmarz

Instagramerka i blogerka

Biga to miejsce w którym zawsze znajduję modowe perełki nie wydając przy tym dużych pieniędzy. Uwielbiam te second-hand'owe łowy i dreszczyk emocji przy każdym wieszakowym znalezisku Sweterki, koszule, sukienki - mam ich z Biga naprawdę wiele, a wszystkie wyjątkowe i dobrej jakości. Gorąco polecam!

Weronika Bukowczan

Instagramerka

Biga jest ze mną od nastoletnich lat! Kiedyś była to codzienność , dzisiaj każdego razu jak witam moje rodzinne miasto, wizyta w Bidze jest obowiązkowa. Dział na wagę to miejsce gdzie znajduję ulubione vintage perełki i najlepszym tego przykładem jest skórzany płaszcz a’la lata 90te!

Sylwia Kruk

Instagramerka

Inez Szewczyk

Projektantka i blogerka

Dzięki zakupom w Biga Styl moja garderoba jest pełna niepowtarzalnych i unikatowych ubrań. Robiąc zakupy zwracam uwagę na jakość oraz skład. Jedwabne koszule czy kaszmirowe swetry mogę kupić bez obawy o mój budżet. Za to kocham odwiedziny w Biga ❤️

Anna Duraj

Instagramerka

Stałą klientką Biga Styl, stałam się lata temu, kiedy jeszcze style życia zero waste i eco nie były na topie. Natomiast dziś, nie tylko modnie,ale też rozsądnie jest robić zakupy w second hand. Warto dbać o środowisko, a perełki jakie znajdzie się w Biga Style są niepowtarzalne i nietuzinkowe. Czy jest gdzieś kobieta, która nie lubi być oryginalna? Nie sądzę.

Paulina Kazibucka

Blogerka i podróżniczka

Sklepy Biga to nie tylko tania markowa odzież, ale też świetni ludzie i przyjazna atmosfera!

Katarzyna Niemiec

Instagramerka

Prawdziwy barwny ptak! Uwielbia styl boho, filmy fantasy, a na codzień pracuje w gastronomii. Jej instagram pęka od kreatywnych stylizacji stworzonych na bazie second handów!

Gabriela K

Blogerka i Instagramerka

Biga to miejsce w którym zawsze znajduję modowe perełki nie wydając przy tym dużych pieniędzy. Uwielbiam te second-hand'owe łowy i dreszczyk emocji przy każdym wieszakowym znalezisku. Sweterki, koszule, sukienki - mam ich z Biga naprawdę wiele, a wszystkie wyjątkowe i dobrej jakości. Gorąco polecam!