Nowe samochody Biga wyjeżdżają na drogi!

Już za niedługo na drogach pojawią się nasze nowooklejone auta! Wypatruj nas w małopolsce, na śląsku oraz na pomorzu.


 

 


Kącik sukien ślubnych w Będzinie!

Totalna nowość w Biga! 🥰 Początkiem czerwca w naszym sklepie w Będzinie stworzyliśmy kącik sukien ślubnych. 👗 Wiele pięknych sukien ślubnych znanych marek, ogromny wybór rozmiarów i fasonów!🤍 Jeśli jeszcze nie wiesz jaką suknie założysz w ten wyjątkowy dzień koniecznie odwiedź sklep Biga w Będzinie! 😍 Nadal czeka tam na Ciebie wiele niespodzianek. A może szukasz oryginalnej sukni na nietypową sesję ślubną? Kącik sukien ślubnych w Będzinie będzie strzałem w 10! 🥰 Oprócz sukni czeka na Ciebie masa dodatków: buty, welony, wianki, biżuteria i wszystko to co sprawi, że zachwycisz wszystkich w tym ważnym dniu.

 

 


Sklep Biga Jastrzębie-Zdrój przenosi się w nowe miejsce! 🎉

Już od 10 czerwca nasz sklep będzie działał w nowej lokalizacji: Al. Piłsudskiego 29 Jastrzębie-Zdrój w Centrum Handlowym Kaskada. Dla Was zmieniamy się na lepsze!
Zapamiętajcie ten adres! Bo już w piątek od 9:00 czekamy z odzieżowymi mega niespodziankami💪🏻🔥
Zapraszamy!

 


Mustang Trip Południe

Miło nam ogłosić, że Biga Styl została oficjalnym sponsorem wydarzenia: ,,Mustang Trip Południe”, organizowanym w dni od 16 do 19 czerwca! Impreza zrzesza przede wszystkim fanów Mustangów z całego kraju. Biga jako sponsor jest miłośnikiem stylu vintage, a na zlocie nie zabraknie sentymentalnych aut  z dawnych lat. Oprócz klasyków pojawią się także najnowsze modele. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników Mustangów i nie tylko!

 


Sklep Biga Bytom przenosi się w nowe miejsce! 🎉

Od 2 maja nasz sklep w Bytomiu jest czynny pod nowym adresem: ul. Józefa Jainty 24 Bytom naprzeciwko Centrum Handlowego Agora. Dla Was zmieniamy się na lepsze!
Zapamiętajcie ten adres! Bo już w poniedziałek od 8:00 czekamy z odzieżowymi mega niespodziankami💪🏻🔥
Zapraszamy!

 


Szkolenie z prowadzenia transmisji na żywo!

W Biga bardzo cenimy sobie naszych pracowników i zapewniamy im przeróżne szkolenia oraz kursy. Ostatnio zorganizowaliśmy szkolenie, które miało na celu przygotować naszych pracowników do prowadzenia transmisji na żywo, tzw. live. Szkolenie obejmowało zarówno podstawy prowadzenia takich transmisji, jak i te bardziej zaawansowane elementy.
Transmisje live ze sklepów Biga odbywają się na facebooku, na stronach konkretnych sklepów. Rozpiskę wszystkich sklepów znajdziesz tutaj -> Wszystkie Sklepy.

 


Dzień mamy z Bigą!

Dzień Mamy - To dzień, w którym ciepłe myśli wysyłamy do naszych kochanych, najlepszych na świecie Mam!❤️
A my zobaczmy co o swoich Mamusiach mówią nasze bigowe dzieciaki !😄😍
Wszystkim Mamom, w Dniu ich Święta składamy najpiękniejsze życzenia! Bądźcie przy nas jak najdłużej!❤️❤️💐💐

 


Zobacz jak wyglądał Kiermasz Wielkanocny w naszej firmie

Przed świętami wielkanocnymi w naszej firmie odbył się Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz miał na celu zebranie jak największej kwoty, którą przekazaliśmy na cel charytatywny.
Akurat w te Święta Wielkanocne wspieraliśmy Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością
intelektualną "Razem z czwórką". Zobacz jak to u nas wyglądało! Jeżeli chcesz razem z nami wesprzeć więcej akcji charytatywnych
i wspomóc innych to zapraszamy na stronę Pomagamy. W tej zakładce pokazujemy w jakich akcjach uczestniczyliśmy (oraz nadal uczestniczymy)
i zachęcamy wszystkich do dołączenia do nich razem z nami!

 

Odwiedź nasze media społecznościowe!