Galeria zdjęć

Sklep Biga Bydgoszcz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Bydgoszcz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Bydgoszcz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Bydgoszcz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Bydgoszcz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Bydgoszcz - Bigastyl.pl

Biga Bydgoszcz

powierzchnia 150m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 – 14:00

Lokalizacja DMS:
53º 6′ 25.476″ N
18º 2′ 58.698″ E

klimatyzacja

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Bydgoszczy zlokalizowany jest przy ul. Wojska Polskiego 23 przy często odwiedzanym „Centrum Handlowym Przy Wojska Polskiego”. Lokal znajduje się obok fotografa, gdzie po udanych zakupach i wyborze oryginalnych kreacji, można umówić się na sesję zdjęciową. Kiedy zabraknie sił na dalsze odzieżowe polowanie można udać się do pobliskiej restauracji na smaczny posiłek. Dużym atutem położenia sklepu jest bliskość przystanku komunikacji miejskiej „Szarych Szeregów”.

Niezwykłe usytuowanie miasta na styku regionów Pojezierza Południowobałtyckiego sytuuje je w malowniczym otoczeniu zabytkowych kanałów. Drogi ekspresowe S5 i S10 są trasami kluczowymi dla miasta, gdyż tworzą układ obwodnic odciążający ruch samochodowy w centrum. Przez Bydgoszcz biegnie także droga krajowa nr 80.

Współrzędne Biga Bydgoszcz: DMS: 53º 6′ 25.476″ N 18º 2′ 58.698″ E

O SKLEPIE

Metraż sali sprzedażowej wynosi 150 m2, co pozwala na swobodne przeglądnięcie całego asortymentu i wybrania dla siebie odpowiednich fasonów. Do głównego wejścia prowadzi kilka schodów prowadzących w dół. Klienci zakupy w Biga Bydgoszcz mogą robić od 2015 roku.

OFERTA

W ofercie znajduje się szeroki wybór wycenionej odzieży, podzielony na trzy główne działy: odzież damską, męską i dziecięcą. Każda ze stref proponuje oryginalne wzory, marki i kroje. W sklepach Biga każdy odnajdzie swój styl! Do odzieży wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, np. torebkę, biżuterię czy obuwie.  Każdy klient wyjdzie ze sklepu Biga z uśmiechem na ustach. Wszystkie ubrania są wyeksponowane na wieszakach oraz specjalnie do tego przygotowanych koszach i gablotach.

Organizowane są liczne promocje oraz cykliczne wystawki tematyczne. Do oferty wprowadzane są kolekcje takie, jak: OZ, AS, RIV czy DS. Modern. Pod tymi nazwami kryją się wysokiej jakości produkty światowych marek dostępne w przystępnych cenach.

UDOGODNIENIA

Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami, a miła obsługa chętnie służy fachową radą i pomocą. Do dyspozycji klientów są szafki depozytowe oraz wolny od opłat parking. Oprócz gotówki istnieje możliwość płatności także kartą lub blikiem

SOCIAL MEDIA

Sieć sklepów Biga proponuje swoim klientom liczne promocje na wybrany asortyment. Warto regularnie sprawdzać stronę internetową bigastyl.pl, gdzie zamieszczone są aktualności dotyczące dostaw (wystawki) i rabatów. Nie można zapomnieć o social mediach sklepu w Bydgoszczy – Facebook i Instagram.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Bydgoszcz znajduje się w województwie kujawsko – pomorskim i słynie ze swojej gwary. Co prawda sama sieć Biga to antki, ale na zakupy zaproszeni są wszyscy! Na klientów czeka uśmiechnięta i pomocna obsługa, która nie brawędzi.

Handlowa historia Bydgoszczy sięga początków XX wieku, kiedy w 1911 roku został otwarty najstarszy w Bydgoszczy dom towarowy – „Jedynak”. Do dziś częściowo spełnia on swoją funkcję. Sklep Biga, jako „młodsza koleżanka”, kontynuuje tradycje handlowe w mieście.

Bydgoszcz to nie tylko centrum miasta i ośrodek przemysłowo-finansowy, ale także silnie zalesione tereny. Jest to jedno z miejsc w Polsce, gdzie ważną rolę odgrywa natura i dbałość o ekologię. Podobnie, jak w sklepie odzieżowym Biga, w którym można zrobić zakupy w myśl filozofii less waste. W secondhandzie można znaleźć ogromny wybór odzieży, dodatków, akcesoriów, zabawek i tekstyliów. To produkty, dzięki którym warto „stworzyć” nową historię, a zakupy robić w zgodzie z naturą.

Serdecznie zapraszamy!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Bydgoszcz w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9:00 - 18:00 sb. 9:00 - 14:00

Mapa dojazdu