Galeria zdjęć

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn - lumpeks na śląsku

Biga Cieszyn

powierzchnia 680m29

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 8:00 – 15:00

Lokalizacja DMS:
49º 45′ 7.745″ N
18º 38′ 27.317″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Cieszynie zlokalizowany jest przy ulicy Stawowej 6. Na południe od drogi krajowej S52, na północ od przepływającej przez Cieszyn rzeki Bobrówka.

Współrzędne Biga Cieszyn: 49º 45′ 7.745″ N 18º 38′ 27.317″ E

O SKLEPIE

Przestronny sklep o powierzchni 680 m2 usytuowany jest przy głównej ulicy Cieszyna (Stawowa 6), naprzeciwko Starostwa Powiatowego. Mieści się na drugim piętrze pawilonu handlowego, w którym znajdują się sklepy z branży RTV-AGD. Sklep Biga w Cieszynie działa od 2007 roku.

OFERTA

Sklep oferuje odzież na wagę oraz wycenioną. Wszystkie ubrania są wyeksponowane na wieszakach w dwóch kolorach. Kolor żółty reprezentuje dział z odzieżą i dodatkami sprzedawanymi na wagę. Drugi kolor to czerwony, który obecny jest na dziale wyceny, gdzie za konkretny produkt wyznaczona jest konkretna kwota.

Asortyment sklepu Biga Cieszyn został podzielony m. in. na odzież damską, męską, dziecięcą, artykuły domowe oraz biżuterię. Każdy rodzaj asortymentu ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Komfort zakupów zapewniają także przymierzalnie z lustrami. W sklepie organizowane są cykliczne wystawki tematyczne danych artykułów np. spodnie, swetry, torebki. Pojawiają się również, znane wśród stałych klientów sieci Biga, kolekcje, takie jak: RIV, AS, COX, DS. Modern czy OZ.

UDOGODNIENIA

Bogaty wybór odzieży stwarza nieograniczone możliwości w dobieraniu i miksowaniu stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachową radą i pomocą.

Ponadto do dyspozycji klientów są szafki depozytowe oraz parking w pobliżu budynku.

SOCIAL MEDIA

O wszystkich nowościach, które pojawiają się Biga Cieszyn Klienci mogą przeczytać w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie. To tam na bieżąco umieszczane są zdjęcia i informacje dotyczące dostaw towaru,  także promocji.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Miasto jest stolicą powiatu cieszyńskiego i siedzibą Euroregionu Śląsk Cieszyński. Region zwany potocznie Śląskiem Cieszyńskim zajmuje się wspieraniem transgranicznej współpracy nad Olzą. Cieszyn jest jego najważniejszym strategicznie miastem.

Cieszyn słynie z festiwali, takich jak: Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Bez granic”, Przegląd Filmowy „Kino na Granicy”, Festiwal Muzyki Wokalnej „Viva il canto” czy jeden z największych festiwali filmowych – „Era Nowe Horyzonty”.

Nazwa miasta związana jest z ciekawą legendą. Dawno, dawno temu żyło trzech braci: Bolko, Leszko i Cieszko. Pewnej nocy ich ojciec zobaczył na niebie trzy gwiazdy, uznając je za nadprzyrodzony znak. Zawołał swoich synów i rozkazał im następnego dnia o poranku wyruszyć w kierunku gwiazd. Mieli obrać trzy różne drogi i wziąć ze sobą drużyny. Bracia postanowili, że będą dawać  sobie znać na odległość za pomocą zadęcia w róg. Z racji tego, że przemierzali lasy i odległe od siebie wioski, dźwięk ten stawał się coraz mniej wyraźny. Jako pierwszy na postój u źródełka rzeki zatrzymał się Leszko. Podczas odpoczynku słyszał co jakiś czas dźwięk z oddali, który stawał się coraz głośniejszy. Po kilku dniach dołączył do niego Bolko. Bracia spędzili nad źródełkiem całe lato, z czasem przestając słyszeć dźwięki rogu trzeciego z braci – Cieszka. Pewnego dnia usłyszeli nadjeżdżające konie, śmiech i gwar obcych ludzi. Z niepokojem wypatrywali, kto się do nich zbliża. Ku ich radości nieznajomym okazał się najmłodszy – Cieszko. Bracia na swój widok tak bardzo się cieszyli, śmiali i wzruszyli, że postanowili wrócić do miejsca spotkania wiosną. Gród, jaki założyli nazwali Cieszyn – od uciechy, jaką sprawiło im ponowne spotkanie.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Cieszyn w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 8.00 - 15.00

Mapa dojazdu