Galeria zdjęć

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

Lumpeks Czechowice-Dziedzice - sklepy Biga

BIGA Czechowice

powierzchnia 730m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota  9:00 -14:00

Lokalizacja DMS: 49º 54′ 47.651″ N 19º 0′ 26.021″ E

BIGA CZECHOWICE – DZIEDZICE

LOKALIZACJA

Secondhand Biga w Czechowicach-Dziedzicach znajduje się przy ulicy Słowackiego 17. Wejście do outletu mieści się z boku budynku, a sam sklep usytuowany jest na pierwszym piętrze. W najbliższej okolicy znajduje się Biedronka oraz Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina i ING Bank Śląski oddział w Czechowicach-Dziedzicach.

Współrzędne Biga Czechowice – Dziedzice: 49º 54′ 47.651″ N 19º 0′ 26.021″ E

O SKLEPIE

Dwupoziomowy sklep o łącznej powierzchni 730 m2 położony jest w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP. Do sklepu Klienci wejdą w towarzystwie modowych cytatów, a ściany w kolorze butelkowej zieleni zainspirują do zakupowego szaleństwa. Na półpiętrze przywitają słowa Marca Jacobsa: Ubranie nie ma znaczenia, dopóki ktoś go nie włoży. Zdanie wypowiedziane przez projektanta odzwierciedla filozofię firmy. Dla sieci Biga to klient jest najważniejszy. Różnorodny wachlarz odzieży, jak i dodatków znajdujących się w ofercie sklepu, pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Sklep powstał w 2012 roku.

OFERTA

Na pierwszym poziomie mieści się dział wagi oraz wyceny. Pierwszy z nich wyróżnia się żółtymi wieszakami, na których do dyspozycji jest odzież sprzedawana na kilogramy. Strefa wyceny usytuowana jest po drugiej stronie piętra. Wygodny i przejrzysty sposób prezentacji odzieży na czerwonych wieszakach pozwala klientom w łatwy sposób znaleźć interesującą ich odzież. Na półkach oraz relingach wybierać można pośród wielu dodatków, obuwia czy torebek.

Bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, jak i akcesoriów i biżuterii, pozwala na nieograniczone możliwości w dobieraniu i miksowaniu oryginalnych stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachową radą i pomocą. Na tym poziomie znajdzie się również coś dla najmłodszych. Specjalnie przygotowany dział dziecięcy oferuje ubrania dla dzieci, począwszy od wieku niemowlęcego, aż po nastolatków. Dodatkowym atutem sklepu jest kącik dziecięcy. Pociechy mogą się bawić, rysować i integrować, a rodzice spokojnie przygotują wyprawkę odzieżową dla siebie i maluchów. Ściany zdobią ręcznie malowane postacie z bajek, które przeniosą dzieci w krainę zabaw i baśni. Na drugim poziomie sklepu stworzony został „Dział z sukniami”. Właśnie na tym poziomie znajdziecie przeróżne suknie na każdą okazję. Znajdzie się coś idealnego na bardziej dostojne, galowe imprezy, jak i na przykład na chrzest lub komunię. Oferta “Działu z sukniami” nie kończy się tylko na sukniach wieczorowych i wizytowych – znajdziesz tam przepiękne suknie ślubne. Zapraszamy wszystkie przyszły panny młode.

UDOGODNIENIA

Sklep Biga w Czechowicach-Dziedzicach to lokal jasny i przejrzysty. Tematycznie ustawione stojaki z odzieżą i dołączone do nich regały tworzą przyjazną i przytulną atmosferę. Uśmiechnięta i życzliwa obsługa zawsze chętnie posłuży radą i postara się rozwiązać problemy Klientów.

Na terenie sklepu do dyspozycji Klientów są szafki depozytowe, gdzie zostawić można wcześniej zrobione zakupy i wszystko inne, co utrudniałoby swobodne poruszanie się po sklepie. Każda szafka posiada swój kluczyk, który klient zatrzymuje przy sobie przez cały czas trwania zakupów. Przed sklepem znajduje się również ogólnodostępny parking. W sklepie klienci zapłacą zarówno kartą, jak i gotówką.

SOCIAL MEDIA

Cykliczne wystawki i promocje nie pozwolą się znudzić asortymentem, a regularnie umieszczane informacje oraz zdjęcia produktów zarówno na FB, jak i Instagramie, pozwolą klientom być zawsze na bieżąco!

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Nieprzypadkowo sieć Biga postanowiła zagościć w tym słynącym z zapałek mieście. Czechowice-Dziedzice to miasto położone w południowej Polsce, w środkowej części województwa śląskiego. Znane z trasy kolejowej, której powstanie datuje się na rok 1855. Królewska Uprzywilejowana Kolej Północna Cesarza Ferdynanda rozpoczynała się w Wiedniu i biegła do Krakowa oraz Lwowa. Powstanie linii kolejowej Bogumin – Dziedzice, a także Czechowice – Bielsko, przyczyniło się do budowy wielu zakładów przemysłowych, które zlokalizowane były wzdłuż torów kolejowych. I tak jednym z wagonów do Czechowic-Dziedzic zawitała sieć Biga.

 

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Mapa dojazdu