Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Sklep o powierzchni sprzedażowej wynoszącej 350 m2, zlokalizowany jest przy głównej ulicy (Armii Krajowej 2A) biegnącej do centrum Leszczyn. Mieści się na pierwszym piętrze pawilonu handlowego.

Znaleźć można tutaj odzież wycenioną oraz na wagę. Towar rozwieszony jest asortymentami co daje możliwość szybkiego znalezienia potrzebnego rodzaju odzieży.
W sklepie wyróżnić można dwie strefy. W pierwszej znajduje się odzież damska, męska, odzież XXL oraz biżuteria. Drugą stanowi strefa dziecka, gdzie znaleźć można szeroki wybór ubrań dziecięcych. Odzież jest tutaj rozwieszona w dwóch rzędach: w jednym znajduje się odzież dla dziewczynek, w drugim zaś jest odzież dla chłopców. W strefie tej znajduje się również kącik zabaw dla dzieci z krzesełkami i przyborami do rysowania.

W sklepie organizowane są poniedziałkowe wystawki wybranego asortymentu oraz cotygodniowe, czwartkowe promocje. Dodatkowo codziennie dokładany jest nowy towar z poszczególnego towaru np. swetry, spodnie, obuwie. Bogaty asortyment stwarza nieograniczone możliwości w dobieraniu i kompletowaniu stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dla klientów dostępne są szafki depozytowe. Przy sklepie znajduje się parking do dyspozycji Klientów sklepu BIGA.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu