Galeria zdjęć

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

Biga Gorlice - Małopolska secondhandy

BIGA Gorlice

powierzchnia 140m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

cotygodniowe   WYMIANY

Pn – Pt 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS: 49º 39′ 29.364″ N 21º 9′ 19.328″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Gorlicach zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ulicy Stróżowskiej 7 tuż przy skrzyżowaniu ulicy Stróżowskiej z Krakowską w budynku Galerii Planty. Nieopodal znajduje się serce Gorlic rynek główny.

Współrzędne: 49°39’30.0″N 21°09’19.1″E

 O SKLEPIE

Sklep BIGA w Gorlicach znajduje się na parterze Galerii Planty. Jego powierzchnia to: 140m2  W budynku oprócz sklepu Biga znajduje się, sklep spożywczy, kwiaciarnia oraz sklep z wyposażeniem domu.

Każdy ze sklepów BIGA kieruje się odrębnym stylem oraz wystrojem. Lokal w Gorlicach zainspirowany został obrazem Vincenta van Gogha ,,Gwiaździsta Noc”. Sklep wita klientów wyjątkowym wystrojem utrzymanym w kolorystyce obrazu: złocie oraz granacie. Na jednej ze ścian widnieje grafika z reprodukcją obrazu oraz fragmentem miasta Gorlice.

 OFERTA

 Sklep BIGA w Gorlicach oferuje różnorodną odzież używaną oraz outletową, pochodzącą z popularnych sieciowych sklepów w galeriach handlowych. Dla wygody klientów odzież posortowana jest na kategorie damską, męską oraz dziecięcą. W konkretnych sekcjach dostępne będą kurtki, swetry, spodnie, bluzki, koszule oraz bielizna. W specjalnej strefie znajdziecie Państwo także produkty z kategorii Plus Size. Dostępne są również działy z obuwiem podzielone na dziecięce oraz dla dorosłych. Szeroka oferta sklepu obejmuje akcesoria w postaci biżuterii, torebek, czapek, szali oraz wiele innych dodatków. Sklep Biga w Gorlicach ma dla Państwa także regularną dostawą towaru z zakresu artykułów domowych. W BIGA Gorlice można spotkać wyposażenie wnętrz w postaci świec, poduszek, obrusów czy firanek.

Jak w każdym sklepie sieci BIGA, dla wszystkich fanów czytelnictwa, dostępny jest także kącik książkowy z kolekcją niezwykłych publikacji.

Sklep BIGA w Gorlicach wychodzi naprzeciw wszystkim maluchom. W specjalnej strefie będzie dostępny bogaty asortyment dla dzieci począwszy od bucików, kurteczek, body przez zabawki i pluszaki.

Nowa dostawa asortymentu sklepu będzie realizowana w trybie cotygodniowej wymiany towaru. Dodatkowo z każdym dniem począwszy od poniedziałku ceny odzieży oraz dodatków będą spadać według schematu:

Poniedziałek – NOWA DOSTAWA

Wtorek – 90% ceny

Środa-80% ceny

Czwartek – 60% ceny

Piątek – 40% ceny

Sobota – 6 zł/szt

 UDOGODNIENIA

Biga w Gorlicach stara się dbać o klientów zapewniając dogodny dostęp do sklepu. Znajduje się on na parterze z dodatkowym podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Z tyłu lokalu do dyspozycji klientów pozostaje parking samochodowy. Lokalizacja sklepu pozwala na dogodny dojazd komunikacją miejską ze względu na umiejscowienie w centrum miasta, tuż obok przystanku autobusowego. W pobliżu znajduje się stacja paliw, rynek główny miasta oraz targowisko – Rynek Maślany.

Każdy sklep wyposażony został w wygodną przymierzalnie z lustrem. Płatności za zakupy można dokonywać komfortowo zarówno gotówką jak i za pomocą karty płatniczej oraz BLIKA.

 SOCIAL MEDIA

Wszystkie informacje o aktualnych dostawach i promocjach można znaleźć na stronie internetowej www.bigastyl.pl w zakładce ,,Nasze sklepy” – w sekcji ,,Wystawki i promocje”. Dodatkowe wydarzenia i codzienne relacje z pracy sklepów dostępne są na naszych mediach społecznościowych – Facebooku BIGA Gorlice, Biga Styl i Instagramie pod nickiem @bigastyl  oraz @bigagorlice.

 INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Miasto Gorlice oraz okoliczne ziemie znane są z urodzajnego przemysłu naftowego. Bogate złoża tego surowca nazywanego wcześniej olejem skalnym przez lata wydobywano z doliny rzeki Ropy. To tutaj powstał pierwszy na świecie szyb naftowy.  W Gorlicach w latach 1853 – 1858 mieszkał i pracował Ignacy Łukasiewicz – wynalazca i konstruktor lampy naftowej. Dzięki niemu to właśnie w Gorlicach zapłonęła pierwsza na świecie uliczna lampa naftowa.

Gorlice to także arena krwawych działań wojennych z okresu I wojny Światowej. Odbyła się tutaj największa bitwa na froncie wschodnim, nazywana małym Verdun”. W Walce przeciwko armii rosyjskiej zginęło wtedy ponad 20 tys. żołnierzy.

Powiat gorlicki to także ostoja 5 obiektów wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Są to zabytkowe Kościoły i Cerkwie., m. in. Kościół pe. św. Apostołów Filipa i Jakuba w Sękowej czy Cerkiew greckokatolicka św. Paraskewii w Kwiatoniu.

 

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9:00 - 17:00 sb. 9.00 - 14.00

Mapa dojazdu