Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Sklep o powierzchni 350 m2 zlokalizowany w centrum osiedla „Szóstka” (ul. Czecha paw.23). W najbliższej okolicy znajduje się Kościół (100 m.), Straż Pożarna(150 m.), Sklep Biedronka i Lidl, przedszkole i szkoły (Szkoła Podstawowa i Zespół Szkół Sióstr Salezjanek). Sklep znajduje się na parterze. Przed wejściem do lokalu jest podjazd, dzięki czemu osoby niepełnosprawne oraz rodzice z wózkami mają możliwość wjazdu i swobodnego przemieszczania się po sklepie (sklep przyjazny rodzicom). Przy sklepie jest parking z wyznaczonymi miejscami parkingowymi.

Sklep oferuje odzież wycenioną, która znajduje się na wieszakach i jest posegregowana tematycznie: odzież damska, odzież męska, odzież dziecięca, odzież XXL. Znaleźć można tutaj także szeroki wybór biżuterii, która jest wyeksponowana na specjalnych stojakach przy kasie.

W sklepie organizowane są poniedziałkowe wystawki wybranego asortymentu oraz cotygodniowe, czwartkowe promocje. Dodatkowo codziennie dokładany jest nowy towar tj. swetry, spodnie, obuwie. Bogaty asortyment stwarza nieograniczone możliwości w dobieraniu i kompletowaniu stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dla wszystkich mających ze sobą ciężkie reklamówki czy torby sklep przygotował szafki depozytowe. Dla najmłodszych jest dostępny kącik dziecięcy z domkiem, zabawkami, stolikiem, krzesełkami oraz materiałami do malowania.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu