Galeria zdjęć

Biga Jastrzębie-Zdrój - Bigastyl.pl

Biga Jastrzębie-Zdrój - Bigastyl.pl

Biga Jastrzębie-Zdrój - Bigastyl.pl

Biga Jastrzębie-Zdrój - Bigastyl.pl

Biga Jastrzębie-Zdrój - Bigastyl.pl

Biga Jastrzębie-Zdrój - Bigastyl.pl

Biga Jastrzębie-Zdrój

powierzchnia 125m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00 Sobota 9:00 – 14:00

Lokalizacja DMS:
49.95135257752606 N
18.598815699943643 E

dostosowany do wózków dziecięcych

  1. LOKALIZACJA

Sklep Biga w Jastrzębiu-Zdroju zlokalizowany jest na Al. Józefa Piłsudskiego 29. Budynek, w którym znajduje się jastrzębska Biga, usytuowany jest przy Galerii Jastrzębie. Sklep Biga Jastrzębie-Zdrój znajduje się w środku Centrum Handlowego Kaskada.

O SKLEPIE

Sklep o powierzchni 125 mzlokalizowany w Centrum Handlowym Kaskada

W najbliższej okolicy znaleźć można wiele znanych punktów handlowych – przede wszystkim Galeria Jastrzębie. Jest to nasz nowo otwarty sklep (2022), który został zaprojektowany przez naszych ekspertów.

OFERTA

Outlet Biga Jastrzębie oferuje odzież wycenioną, która znajduje się na wieszakach i jest posegregowana tematycznie: odzież damska, męska, dziecięca oraz odzież XXL. Każda strefa podzielona jest na konkretne części garderoby. Dla kobiet piękne, wzorzyste sukienki na co dzień, ale również wieczorowe kreacje, do których idealnym uzupełnieniem będą na przykład pantofelki na obcasie. W sieci Biga znaleźć można szeroki wybór obuwia, zarówno eleganckiego, jak i sportowego. Panowie będą mogli wybierać pośród koszul czy marynarek w oryginalnych fasonach. Znaleźć można tutaj także nową i używaną biżuterię, która jest wyeksponowana na specjalnych stojakach przy kasie oraz wiele innych dodatków, które świetnie sprawdzą się w stylizacjach na każdą porę roku. Modne spódnice i bluzki dla Pań uzupełnią każdą garderobę. Odzież i dodatki, jakie prezentowane są w sklepie Biga, zaspokoją potrzeby osób o różnych gustach.

W sklepie Biga cyklicznie organizowane są wystawki wybranego asortymentu oraz cotygodniowe promocje. Dodatkowo codziennie dokładany jest nowy towar np. swetry, spodnie, obuwie. Bogaty asortyment stwarza nieograniczone możliwości w dobieraniu i kompletowaniu stylizacji.

UDOGODNIENIA
W sklepie mamy możliwość płacenia kartą, ale jest też opcja na płatność BLIKiem.

SOCIAL MEDIA

Specjalnie dla klientów sieci Biga prowadzone są kanały w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie. Tam na bieżąco umieszczane są informacje na temat aktualnego towaru oraz wstawiane są zdjęcia odzieży i akcesoriów. Na @bigajastrzębie opisane są promocje obowiązujące w danym czasie.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Miasto Jastrzębie-Zdrój słynie z Parku Zdrojowego im. dr Mikołaja Witczaka. To publiczny park miejski, który znajduje się w części miasta nazwanej Zdrój. Na początku było to centrum jastrzębskiego sanatorium. Obecnie pełni rolę rekreacyjną, to idealne miejsce, aby po męczącym dniu przysiąść na ławce z książką w ręku i zatopić się w krainie fantazji.

Jeśli już mowa o sferze wyobraźni, to warto przytoczyć legendę, według której nazwa miasta pochodzić miała od zbójnika. Średniowieczne podania mówią, że na terenach dzisiejszego Jastrzębia grasował pewien rzezimieszek napadający na wozy, którymi podróżowali okoliczni handlarze. Był to rycerz wysłany przez króla do ochrony kupców przemierzających Bramę Morawską, jednak z czasem sam zaczął okradać kramarzy. Rozbojów dokonywał z ukrycia, zaskakując tym zupełnie niczego niespodziewających się handlarzy. Mówiło się wtedy, że napada znienacka, jak jastrząb. Stąd tereny, na których dochodziło do grabieży nazwane zostały Jastrzębie.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Jastrzębie Zdrój w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Mapa dojazdu