Galeria zdjęć

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Sklep Biga Katowice - Bigastyl.pl

Biga Katowice

powierzchnia 850m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 -15:00

Lokalizacja DMS:
50º 13′ 31.06″ N
18º 58′ 37.198″ E

LOKALIZACJA

Sklep BIGA w Katowicach zlokalizowany jest przy ulicy Zielonogórskiej 1. Na południe od autostrady A4 i na północ od drogi nr 81.

Współrzędne Biga Katowice: DMS: 50º 13′ 31.06″ N 18º 58′ 37.198″ E

O SKLEPIE

Ale czy można mówić o jakichkolwiek ciężarach, kiedy mamy do czynienia z zakupami odzieżowymi? Sklep BIGA w Katowicach zachęca swoim odświeżonym wyglądem już na wejściu. Ściana wypełniona wycinkami gazet związanych ze Śląskiem oraz modą wprowadza Klientów w katowicki świat BIGI.

Duży budynek w sąsiedztwie Stacji Kolejowej Katowice – Ligota, na parterze posiada dyskont spożywczo-przemysłowy Biedronka, a na I piętrze sklep z odzieżą i dodatkami. Okolica, w jakiej mieści się sklep to dzielnica pełna odprężającej zieleni. Pośród katowickich blokowisk przechodnie znajdą wiele skwerków, z ławeczkami. Bezsprzeczną chlubą dzielnicy Katowice – Ligota jest Park Rekreacyjny Zadole. Położony jest na niewielkim wzniesieniu, w południowej części Ligoty.

Sklep powstał w roku 2008, a w roku 2020 przeszedł gruntowny remont.

OFERTA

Sklep oferuje odzież wycenioną oraz na wagę – damską, męską oraz dziecięcą. Asortyment znajduje się w dwóch odrębnych salach sprzedażowych. Sala żółta gdzie znaleźć można odzież na wagę, a na przejrzystych drewnianych półkach Klienci mogą wybrać obuwie. W drugiej Sali znaleźć można odzież wycenioną, na czerwonych wieszakach. W ofercie znajduje się dział damski, męski oraz dziecięcy. Dla dopełnienia stylizacji w ofercie można znaleźć również torebki, akcesoria i obuwie. Organizowane są liczne promocje oraz cykliczne wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu np. odzież dziecięca, kurtki, sukienki, płaszcze itd. Sklep oferuje także duży wybór biżuterii starannie prezentowanej na specjalnie do tego przeznaczonych stojakach. Ponadto do wyboru dodatki, obuwie, artykuły domowe i inne akcesoria.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a w dodatku cały asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Komfort zakupów zapewniają obszerne sale sprzedażowe oraz przymierzalnie z lustrami. Miła obsługa zawsze chętnie służy pomocą i fachowym doradztwem.

UDOGODNIENIA

W BIGA Katowice znajdzie się również miejsce dla amatorów czytelnictwa. Jedna ściana zagospodarowana została na kącik czytelnika, gdzie wyszukać można książki w języku angielskim. To również idealne miejsce dla Klientów po zakończonych zakupach. Wygodny fotel nawiązujący swoim kolorem do kolorów sieci BIGA pozwoli, najbardziej wytrwałym, zrobić sobie przerwę w buszowaniu po działach damskim i męskim. Inspiracją do wystroju lokalu były amerykańskie lofty połączone z księgarnio-kawiarniami.

Sklep pomimo swojej ponad 800 metrowej powierzchni jest, bez wątpienia, miejscem przytulnym i przyjaznym zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Do dyspozycji klientów są: toaleta, szafki depozytowe oraz ogólnodostępny parking w pobliżu budynku.

Przy stylizowanej na leśną chatkę ladzie Klienci mogą dokonać zakupów płacąc zarówno gotówką, jak i kartą.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Sama nazwa dzielnicy Ligota pochodzi od nazw kulturowych takich, jak Wola czy Swoboda, a te znów łączy się ze słowem „wola” oznaczającym, w tym przypadku, czasowe uwolnienie nowych osadników od płacenia czynszów. Samo słowo „lgota” oznacza „ulżenie osadnikom w ciężarach”.

Serdecznie zapraszamy!

facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Katowice w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9:00 - 18:00 sb. 9:00 - 15:00

Mapa dojazdu