Galeria zdjęć

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka - Najlepsze lumpeksy w polsce

Biga Kazimierza Wielka

powierzchnia 180m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

 

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
50º 16′ 28.329″ N
20º 28′ 55.47″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Kazimierzy Wielkiej zlokalizowany jest przy ulicy Kolejowej 25. Na zachód od drogi wojewódzkiej 768 i na północ od drogi wojewódzkiej 776.

Współrzędne Biga Kazimierza Wielka: DMS: 50º 16′ 28.329″ N 20º 28′ 55.47″ E

O SKLEPIE

Biga w Kazimierzy Wielkiej mieści się w nowoczesnym, a zarazem przytulnym lokalu, którego wnętrze wynosi 180 m2. Po wejściu do budynku należy przejść przez mały pasaż, aby udać się na zakupy odzieżowe.

Nasz lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji handlowej, w sąsiedztwie innych punktów- Biedronka, Rossmann, Delikatesy Centrum.

Linia kolejki wąskotorowej przechodzącej przez Kazimierzę Wielką została zlikwidowana w połowie lat 90. XX wieku. Niepotrzebna wieża wodna popadała w ruinę…Obecnie wieża jest odnowiona, przebudowana i adaptowana na potrzeby komercyjne. To właśnie w tym niezwykłym miejscu, wpisującym się w historyczne tradycje regionu otwarty został sklep Biga!

OFERTA

W sklepie oferowana jest wyceniona kolekcja modnej odzieży damskiej, męskiej  i dziecięcej. Każdy z tych asortymentów znajduje się w  osobnym  dziale, co pomaga klientom w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujące produkty. Efektowne, designerskie boksy przeznaczyliśmy na odzież niemowlęcą i bieliznę. W asortymencie dostępny jest także szeroki wybór obuwia i dodatków: pasków, torebek oraz apaszek.  To jeszcze nie wszystko! Na specjalnie przeznaczonych do tego stojakach eksponowana jest kolekcja biżuterii.

Najmłodsi klienci też znajdą coś dla siebie – kolekcja kolorowych ubrań i mięciutkich pluszaków będzie doskonałym prezentem i zachwyci każdego malucha.

Czy wiesz, że zespół Biga Kazimierza nieustannie pracuje, aby każda sztuka odzieży trafiająca do sklepu była niepowtarzalna i unikatowa?  Biga niestrudzenie poszukuje i odkrywa najnowsze modowe trendy, współpracuje z dostawcami z całej Europy, testuje zagraniczne marki, tak aby w każdy poniedziałek czekały na Was nowości? Wystawki tematyczne odzieżowe na różne okazje, książki, akcesoria, gadżety – nigdy nam się to nie znudzi!

UDOGODNIENIA

Biga Kazimierza Wielkie zapewnia klientom bezpłatny parking oraz fachową obsługę. Personel z przyjemnością doradzi w doborze odzieży, wyszuka odpowiedni rozmiar oraz poinformuje o aktualnych promocjach obowiązujących w sklepie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy możliwość zapłaty kartą, Blikiem – brak gotówki nie przeszkadza w zrobieniu udanych zakupów!

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu zakupów w sklepie znajdują się przestronne przymierzalnie z dużymi lustrami.

SOCIAL MEDIA

Zapraszamy do śledzenia konta na Facebooku i Instagrama Biga Kazimierza Wielka, strony www.bigastyl.pl oraz do zapisania się do bazy SMS. Z przyjemnością poinformujemy Cię, jakie nowości i promocje przygotowaliśmy na dany tydzień!

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Miasto i Gmina Kazimierza Wielka leży w południowej części województwa świętokrzyskiego na obszarze tzw. Niecki Nidziańskiej. Posiada bardzo korzystne położenie komunikacyjne – leży na przecięciu dróg wojewódzkich z Krakowa do Buska-Zdroju i z Jędrzejowa przez Skalbmierz – Koszyce do Brzeska w województwie małopolskim.

Każde miasto ma jakieś elementy, z których słynie. Mogą to być  ulice, dzielnice, parki, miejsca wypoczynku czy pomniki. Z jakich miejsc, oczywiście oprócz sklepu Biga znana jest stolica powiatu kazimierskiego? Kazimierza Wielka i jej okolice to miejsca kojarzone głównie z wielkich odkryć archeologicznych. Od dawna wiadomo, że ta ziemia to jeszcze wciąż nie odkryta księga z tajemnicami…

W Słonowicach – małej miejscowości w pobliżu Kazimierzy podczas prac wykopaliskowych, odkryto zespół grobowców, których wiek ocenia się na blisko 5 tysięcy lat! Ciekawostką jest, że spoczywające w grobach osoby, pochowano z głową zwróconą ku wschodowi słońca, co może świadczyć o praktykowanej tu religii związanej z kultem słońca. Również w innej miejscowości w powiecie kazimierskim- Zagórzyce, od 2007 roku prowadzone są prace archeologiczne, a ich efektem jest odkrycie śladów osadnictwa od neolitu aż po średniowiecze! W samej Kazimierzy na uwagę zasługuje przede wszystkim historyczny park miejski, trzykondygnacyjna baszta z tarasem widokowym zwana wieżą mieszkalną oraz nieużywana kolejowa wieża ciśnień.

Zapraszamy!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Kazimierza Wielka w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9.00 - 14.00 nd. 9.00-14.00

Mapa dojazdu