Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 10.00 - 20.00 sb. 10.00 - 16.00

Jeden z większych sklepów BIGA, posiadający salę sprzedażową o 978 m2 na parterze w wolnostojącym, jednopiętrowym budynku. Sklep znajduje się z Łagiewnikach, przy ul. Do Wilgi 10. Niedaleko znajduje się Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (250 m), Centrum Handlowe „Zakopianka”(1,3 km), oraz sklep „Tesco” (1,4 km). Nieopodal sklepu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Przy budynku sklepu BIGA jest wyznaczony parking dla Klientów sklepu.

Sklep oferuje towar na wagę oraz wyceniony według działów: damski, męski i dziecięcy. Cały asortyment jest wyeksponowany na wieszakach.
Zarówno w odzieży na wagę, jak i w odzieży wycenionej jest wydzielony dział z odzieżą XXL. W sprzedaży jest także szeroki wybór biżuterii.

Odzież dziecięca jest wydzielona w tzw. strefie dziecka. Jest to duża powierzchnia przeznaczona na wysokiej jakości asortyment dziecięcy.
Najmłodszych zapraszamy do kącika zabaw dla dzieci, gdzie jest kanapa, krzesełka i stolik do rysowania i kolorowania, na ścianie kolorowa tapeta oraz telewizor do oglądania bajek. Jest również regał z pluszakami. To wszystko sprawia, że rodzice robią bezstresowe zakupy, natomiast ich pociechy spędzają miło czas.

W sklepie organizowane są poniedziałkowe wystawki nowych towarów oraz cotygodniowe, czwartkowe promocje. Dodatkowo codziennie dokładany jest nowy towar z poszczególnego asortymentu np. swetry, spodnie, obuwie. Młody, miły i energiczny personel sklepu zawsze służy dobrą poradą modową i pomocą.

Dla Klientów przy wejściu do sklepu znajdują się szafki depozytowe.

W sklepie istnieje możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć