Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00

Sklep o powierzchni 500 m2, położony jest przy ul. Ks. Duszy 28 w Krapkowicach (dzielnica Otmęt). Mieści się na parterze charakterystycznego budynku, w którym niegdyś było kino. Naprzeciwko sklepu znajduje się Kościół Wniebowzięcia NMP.

Sklep oferuje odzież wycenioną oraz na wagę (damską, męską i dziecięcą). Organizowane są liczne promocje oraz częste wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu np. swetry, spodnie, obuwie. Dostępny jest również osobny dział z odzieżą w rozmiarze XXL. Można tu znaleźć ubrania w rozmiarze powyżej 46 zarówno dla Pań jak i dla Panów. Dla entuzjastów aktywności sportowej został przygotowany specjalny dział z odzieżą sportową, gdzie w atrakcyjnych cenach można kupić niezbędne do ćwiczeń ubrania.

Sklep oferuje także duży wybór biżuterii (w tym ozdób do włosów) starannie wyeksponowanych na ladzie oraz specjalnie do tego przeznaczonych stojakach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Cały asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

W sklepie jest też osobna strefa z odzieżą dziecięcą oraz szeroki asortyment tekstyliów i bielizny dziecięcej. Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw z krzesełkami, materiałami do rysowania i  zabawkami, co sprawia, że dzieci mogą miło spędzić czas w sklepie.

Sklep posiada szafki depozytowe, gdzie klienci mogą zostawić swoje rzeczy prywatne.  Przy sklepie dostępny jest parking, wyznaczony dla klientów sklepu Biga.
Sala sprzedażowa znajduje się na parterze więc zakupy mogą tu bez przeszkód robić również osoby niepełnosprawne.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć