Galeria zdjęć

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

Secondhand w Krzeszowicach - Bigastyl.pl

BIGA Krzeszowice

140 m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

Pn – Pt 9:00 – 19:00
Sobota 9:00 -16:00

Lokalizacja

Sklep Biga w Krzeszowicach znajduje się na ulicy Tadeusza Kościuszki 54. Krzeszowice to kolejny nasz sklep, który jest położony na niewielkim pasażu handlowym. W sąsiedztwie mamy sklepy, w których zrobisz na przykład zakupy spożywcze, czy też po zakupach przejdziemy się do restauracji leżącej tuż obok.

 

O sklepie

Tak jak przy wszystkich naszych sklepach postaraliśmy się, aby każdy mógł łatwo skojarzyć, że to secondhand Biga. Logo Biga zauważumy już przy samym wejściu tuż obok charakterystycznych dla nas bannerów w kolorze czerwonym. Opisywany sklep to jeden z naszych nowootwartych punktów więc postaraliśmy się aby spełniał wszystkie ustalone przez nas standardy i był nowoczesny, a co najważniejsze aby zakupy w nim były czystą przyjemnością. Biga Krzeszowice działa dokładnie od 4 października od godziny 8:00.

Czym jeszcze charakteryzuje się nasz sklep? Przede wszystkim dojazdem. Dojazd nie sprawi nikomu problemu, ponieważ na pasaż zjeżdżamy bezpośrednio z głównej drogi. Dodatkowo dostępnych jest sporo miejsc parkingowych, dzięki czemu nikt z Was nie będzie stresował się gdzie i jak zaparkować, aby mieć nadal blisko do sklepu. Za zakupy zapłacisz u nas zarówno gotówką, jak i kartą lub BLIKiem.

 

Wygląd i ułożenie

Środek sklepu zaprojektowaliśmy zgodnie ze wszystkimi standardami naszych nowych sklepów. Projektując wnętrze staramy się aby wszystkie nasze punkty były do siebie podobne ułożeniem. Zauważyliśmy, że takie rozwiązanie bardzo pomaga klientom w znalezieniu odpowiedniego działu w mgnieniu oka. Od razu po wejściu naszym oczom ukażą się wieszaki pełne towaru, po lewej stronie widoczna jest też kasa. Kasa to czarna wyspa z minimalistycznymi ozdobami i co najważniejsze dużą ilością wolnego miejsca na wasze zakupy. Cały sklep można opisać jako minimalistyczny, przejrzysty i przestrzenny.

Przechadzając się po sklepie po jego lewej stronie zauważymy jedną przymierzalnię z zasłonami w kolorze butelkowej zieleni. Druga przymierzalnia znajduje się na ścianie z bardzo ciekawą fototapetą – jej zasłony to również butelkowa zieleń. Jak już o fototapecie mowa – mimo tego, że staramy się ujednolicić wszystkie wnętrza Bigi to zawsze każdy sklep ma ten swój charakterystyczny element. W przypadku Krzeszowic postawliśmy na iście wiosenną, kwiatową fototapetę, w której górują odcienie fioletu, róże, biele i czernie.

 

Oferta i towar

Towar jest bardzo różnorodny i starannie sortowany. W Biga Krzeszowice od samego otwarcia prężnie działa dział wyceny, w którym znajdziecie towar wysokiej jakości – często z metkami. Warto śledzić stronę wystawek i promocji, ponieważ właśnie tam udostępniamy informacje o najnowszym towarze i promocjach planowanych na ten sklep. Na naszym sklepie znajdziesz działy takie jak, odzież damska, odzież męska oraz odzież dziecięca – każdy z nich oznaczyliśmy specjalnymi tabliczkami. Na nasze sklepy stale wprowadzamy nowy system sprzedaży (spadkowe ceny) – wprowadzliśmy go właśnie na Krzeszowice. Oznacza to, że w każdy dzień zmienia się promocja bądź towar. Oczywiście – tak jak w całej reszcie sklepów wprowadzamy dodatkowe promocje, sezonowe wymiany towaru oraz specjalne dostawy odzieży z różnych kolekcji, jak na przykład odzież outletowa DS.

 

Udogodnienia

U nas zapłacisz kartą lub BLIKiem. Nie musisz martwić się o to, że idziesz do secondhandu i potrzebujesz gotówki – w Biga to nie problem. Dookoła naszego punktu znajdziesz różne sklepy, co jest wielkim plusem bo nie tylko zaliczysz shopping w Biga, ale też za jednym zamachem zrobisz zakupy spożywcze do domu. Na naszych social-mediach ustostępniliśmy wirtualny spacer po opisywanym sklepie. Ułatwi to wszystkim zobrazowanie sobie ułożenia sklepu. Do sklepu bez żadnego problemu dostaną się też osoby na wózku.

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9:00 - 19:00 sb. 9:00 - 16:00 nd. 9-16

Mapa dojazdu