Biga Myślenice

powierzchnia 200m2

płatność kartą

MMOpłatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
49º 50′ 1.47″ N
19º 56′ 34.48″ E

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

  1. LOKALIZACJA

Sklep z odzieżą outletową Biga w Myślenicach można znaleźć pod adresem ul. Słowackiego 23/1U.  Dogodna lokalizacja, blisko trasy „Zakopianka”, pozwala na wygodny dojazd nawet osobom z daleka.

Współrzędne Biga Myślenice: DMS: 49º 50′ 1.47″ N 19º 56′ 34.48″ E

O SKLEPIE

Myślenicki sklep Biga został otwarty w 2016 roku, a mieści się na parterze bloku mieszkalnego w niedalekim sąsiedztwie szkoły podstawowej i przedszkola. Wcześniej w tym miejscu funkcjonował sklep meblowy. Secondhand Biga to przestronny lokal o powierzchni 200 m2, posiada duże witryny, wpuszczające do środka sporo światła, przez co wnętrze jest jasne i estetyczne.

Secondhand Biga mieści się także blisko centrum miasta (odległość od rynku to tylko 500 metrów). Ciekawe atrakcje turystyczne w pobliżu to między innymi: Rezerwat przyrody Zamczysko nad Rabką, Góra Chełm, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, a także Zarabie, czyli dzielnica Myślenic, położona na prawym brzegu Raby. To idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu natury. Znane i często odwiedzane, nawet przez mieszkańców Krakowa. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także Galeria handlowa (700 metrów), sklepy spożywcze, kawiarnie i apteki. Sklep w Myślenicach został otwarty w 2015 roku.

OFERTA

Secondhand Biga w Myślenicach proponuje wysokiej jakości odzież nową i używaną – wycenioną oraz sprzedawaną na wagę, podzieloną na działy: damski, męski i dziecięcy. Cały asortyment rozwieszony jest na wieszakach z podziałem na kategorie, co ułatwia poszukiwanie wymarzonej części garderoby. Różnorodność dostępnych ubrań pozwala na nieskończone dobieranie i miksowanie stylizacji, a atrakcyjne ceny zachęcają do wybierania różnorodnych kreacji.

Już mnóstwo klientów przekonało się, że w Bidze można stworzyć stylizację dla każdego i na każdą okazję! Na imprezę – elegancką i wystrzałową, do pracy – formalną i stonowaną, na siłownię – wygodną i nie ograniczającą ruchów, a na co dzień – modną i komfortową.

Również dział dziecięcy jest dobrze wyposażony. Ubranka są posegregowane rozmiarami i kategoriami, np. pajacyki, body, koszule, bluzki, sukienki, kurtki itd.

Oprócz odzieży, w myślenickiej Bidze cyklicznie organizowane są dostawy wielu dodatków, a wśród nich: apaszki, szaliki, czapki, paski, krawaty, torebki, portfele, wszelkie akcesoria domowe oraz różnorodnej biżuterii. Dostępne jest także obuwie na każdą okazję i porę roku. Wiele par butów znajdujących się w ofercie sklepu to markowe obuwie wysokiej jakości.

UDOGODNIENIA

Komfort zakupów zapewniają przestronne przymierzalnie z lustrami, wieszakami i ławeczką, a miła i uśmiechnięta obsługa jest zawsze do Państwa dyspozycji – chętnie pomoże i udzieli porady modowej. Secondhand Biga znajduje się na parterze, jest więc przystosowany do przyjęcia również osób niepełnosprawnych czy rodziców z wózkiem. W sklepie jest możliwość płatności zarówno kartą, jak i gotówką i BLIKIEM.

SOCIAL MEDIA

W Bidze organizowane są liczne promocje i wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu. Po więcej informacji warto zaglądnąć na stronę bigastyl.pl i wybrać zakładkę wystawki i promocje oraz na profil na Facebooku (BIGA Myślenice) i Instagramie (biga_myslenice), gdzie zamieszczane są także piękne zdjęcia stylizacji.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Myślenice to piękna miejscowość położona w województwie małopolskim. W herbie tego miasta widnieje drzewo oraz dwa toporki, po jego lewej i prawej stronie. Z herbem wiąże się ciekawa legenda – o „lipce zgody”.  Opowiada o dwóch braciach – Jakubie i Józefie. Odziedziczyli oni ziemię po ojcu, którą mieli się podzielić po połowie. Niestety, Jakub był chciwy i próbował oszukać swojego brata, zagarniając więcej ziemi dla siebie. Doprowadziło to do konfliktu, a w efekcie – założenia przez nich dwóch różnych wsi. Podczas jednej z długich, mroźnych zim, zaczęło brakować opału, więc bracia postanowili wykarczować las. Podczas wycinki spotkała ich straszna śnieżyca, przed którą mogli schronić się jedynie w jednym z drzew, co też zrobili. Udało im się wyjść cało z tej sytuacji, a nawet pogodzić się! Po tych ciężkich przeżyciach postanowili zostawić to drzewo na znak pokoju, a dwie wsie połączyć w jedną – Myślenice.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Myślenice w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Mapa dojazdu