Galeria zdjęć

Sklep Biga Myszków - Bigastyl.pl

Sklep Biga Myszków - Bigastyl.pl

Sklep Biga Myszków - Bigastyl.pl

Sklep Biga Myszków - Bigastyl.pl

Sklep Biga Myszków - Bigastyl.pl

Sklep Biga Myszków - Bigastyl.pl

Biga Myszków

powierzchnia 350m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 8:00 – 17:00

Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
50º 34′ 36.807″ N
19º 20′ 2.195″ E

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Na skraju Jury Krakowsko-Częstochowskiej,  w północno-wschodniej części rozległej Wyżyny Śląskiej znajduje się Myszków, a w nim położony w samym centrum miasta – sklep Biga! Zlokalizowany jest przy ulicy 3 Maja 30.

Współrzędne Biga Myszków: DMS: 50º 34′ 36.807″ N 19º 20′ 2.195″ E

O SKLEPIE

Sklep Biga mieści się na parterze budynku, w samym centrum miasta. Zmotoryzowani klienci dotrą do lokalu bez żadnego problemu, a do ich dyspozycji oddany jest duży, bezpłatny parking. To właśnie Biga Myszków może się pochwalić największą powierzchnią wśród sklepów z odzieżą używaną w tym mieście. Bigi Myszków po prostu nie da się przegapić! Sklep o powierzchni 350 metrów kwadratowych otwarty został w 2015 roku.

OFERTA

W dziale damskim, męskim i dziecięcym czeka na klientów starannie wyselekcjonowana, wyceniona odzież podzielona na asortymenty: spodnie, spódnice, odzież sportową, odzież XXL, tekstylia domowe itp. W sklepie Biga każdy znajdzie coś dla siebie! Kupujący z pewnością docenią towary prosto z zagranicznych outletów,  znane  światowe marki oraz szeroki wybór odzieży nowej z Wszystko w bardzo przystępnych cenach. Aby oferta była kompleksowa, w sklepie znajdują się również osobne półki z obuwiem, akcesoriami (torebki, portfele, apaszki, paski ) oraz biżuterią.  Dla najmłodszych znajdą się również mięciutkie pluszaki, które można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

UDOGODNIENIA

Komfortu zakupów dopełniają przestronne przymierzalnie z dużymi lustrami, szafki depozytowe oraz możliwość wyboru sposobu płatności: karta, gotówka, blik. Zabieganych rodziców ze swoimi pociechami zapraszamy do kącika zabaw dla dzieci, gdzie stworzyliśmy miejsce przyjazne maluchom. Aby przyciągnąć ich uwagę na dłużej, wyposażyliśmy je w kolorowe dywaniki, domek zabaw, stolik z przyborami do rysowania i dużo zabawek! Niezdecydowanym w wyborze odpowiednich ubrań z pomocą przyjdzie obsługa sklepu. Poradzi, dobierze dodatki, poinformuje o aktualnych promocjach. Na Panie z Biga Myszków zawsze można liczyć.

SOCIAL MEDIA

Personel sklepu w Myszkowie dba o aktualizacje informacji na temat bieżących promocji, dostaw w zakładce „wystawki i promocje” na stronie bigastyl.pl. Warto też śledzić profil na Facebooku i Instagramie Biga Myszków oraz skorzystać z możliwości zapisania się do newslettera SMS. Z Bigą jesteś zawsze na czasie!

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Gospodarczy rozwój Myszkowa i okolic nastąpił w drugiej połowie XIX wieku, a więc z chwilą przeprowadzenia przez te ziemie linii kolejowej, ale  najwcześniejsze wzmianki  historyczne sięgają roku 1374. W dokumentach z 1428 r. pojawia się nazwisko Myszek – przypuszcza się, że nazwa dzisiejszego Myszkowa pochodzi właśnie od niego, ale inni badacze dowodzą, że osada swą nazwę przyjęła od rodu Myszkowskich herbu Jastrzębiec. Dziś, oprócz doskonałej bazy wypadowej na szlaki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Myszków oferuje wiele ciekawych zabytków, jak np.  dziewiętnastowieczny dworzec kolejowy, zabytkowe hale fabryczne czy najstarszą świątynie w mieście – Kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.  A po zwiedzaniu – czas na zakupy!

Dla klientów o mocnych nerwach – lokalna ciekawostka! Zaledwie 4 km od sklepu, przy ulicy Krasickiego stoi ponad 40-letni ceglany dom, w którym podobno straszy! Według opowieści mieszkali w nim dwaj samotni bracia, którzy urządzali seanse spirytystyczne. O tym miejscu lokalni mieszkańcy mówią różne rzeczy… Podobno podczas bezksiężycowej nocy widać w oknie postać polerującą szyby, a przedmioty znajdujące się wewnątrz lewitują. Miejscowi omijają szerokim łukiem ten dom, a próby sprzedania nieruchomości, nawet za bardzo atrakcyjną cenę, nigdy się nie powiodły…


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Myszków mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8.00 - 17.00 sb. 9.00 - 14.00 nd. 9.00-14.00

Mapa dojazdu