Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Nasz sklep mieści się w pawilonie handlowym przy ulicy Kolejowej, a jego powierzchnia to niespełna 200 m2. Do lokalu usytuowanego na pierwszym piętrze wiedzie wspólne wejście, to samo co do sklepu spożywczego MARS. Tuż obok zlokalizowane są inne punkty handlowe. Tuż przy drzwiach wejściowych znajduje się przestronny parking dla klientów.

Odzież damska, męska i dziecięca oferowana jest z wyceny. Ponadto w asortymencie dostępna jest szeroka gama dodatków i akcesoriów: biżuteria, torebki, paski, zegarki oraz obuwie. Ubrania w lokalu są wyeksponowane na wieszakach i posegregowana zgodnie z podziałem na: odzież damską, męską i dziecięcą, co ułatwia przeglądanie i wyszukanie odpowiednich dla siebie fasonów. Komfort zakupów zapewniają dwie przymierzalnie z lustrami.

Sieć BIGA jest znana z tego, że oferuje nowe i używane ubrania odznaczające się wysoką jakością, pochodzące od znanych producentów odzieżowych. Warto zaznaczyć, że asortyment jest różnorodny i pozwala na kompletowanie ciekawych zestawów w różnych stylach dostosowanych do zmiennych pór roku. Dodatkowo przystępne ceny pozwalają na częste i rozsądne zakupy.

Z wyprzedzeniem, informacje o zniżkach i dostawach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl oraz w zakładce Wystawki i promocje. Zachęcamy również na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand).

Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Fachową poradą i pomocą służy uprzejmy personel.

Mapa dojazdu