Galeria zdjęć

Sklep Biga Nowy Sącz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Nowy Sącz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Nowy Sącz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Nowy Sącz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Nowy Sącz - Bigastyl.pl

Sklep Biga Nowy Sącz - Bigastyl.pl

BIGA Nowy Sącz

powierzchnia 140m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

cotygodniowe   WYMIANY

Pn – Pt 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 -14:00

49º 37′ 33.039″ N 20º 41′ 28.879″ E

LOKALIZACJA

Sklep Biga w Nowym Sączy zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ulicy Rynek 22 w kamienicy przy Rynku Głównym. Tuż przy sklepie znajdują się miejsca parkingowe, a kilka metrów dalej przystanek autobusowy. Lokalizacja sklepu pozwala na wygodny dojazd wszystkim klientom.  

Współrzędne: 49º 37′ 33.039″ N 20º 41′ 28.879″ E

 O SKLEPIE

Sklep Biga w Nowym Sączu znajduje się na parterze przy rynku w Nowym Sączu. Jego powierzchnia wynosi 140 m².

Siec BIGA stara się, aby każdy sklep był inny od pozostałych. Jako kolorowy ptak polskiej branży second hand i tym razem w nowym lokalu pojawiły się zaskakujące elementy wystroju. Za główną inspirację posłużyły graffiti znanego anonimowego artysty – Banksy’ego. A sklep przeobraził się w Krainę Czarów. Klienci na wstępie powitani zostają przez nowoczesny wystrój, którego mocne, kolorowe detale podkreślają niezwykłość miejsca. Na głównej ścianie, znajdziemy królika odliczającego czas Alicji w Krainie Czarów, ale nie ma potrzeby się martwić. W sklepach BIGA nikt czasu nie odlicza i na zakupy pozostaje Klientom tyle godzin ile będa potrzebowali.

OFERTA

W sklepie w Nowym Sączu znajduje się dział wyceny, który zaopatrzony jest w odzież używaną i outletową, pochodzącą z znanych, polskich i zagranicznych firm. Szeroka oferta ubrań skierowana jest zarówno do Pań, Panów, jak i dzieci. Jednak Biga Nowy Sącz to nie tylko odzież, to również obuwie, akcesoria i artykuły domowe. Odwiedź sklep i znajdź Pomysł na Twoją opowieść! razem z Biga Nowy Sącz.

Nowa dostawa asortymentu sklepu będzie realizowana w trybie cotygodniowej wymiany towaru. Dodatkowo z każdym dniem począwszy od poniedziałku ceny odzieży oraz dodatków będą spadać według schematu:

Wtorek – NOWA DOSTAWA

Środa – 10 % ceny

Czwartek -20 % ceny

Piątek – 40 % ceny

Sobota – 60 % ceny

Poniedziałek – 8zł/szt

 UDOGODNIENIA

Biga w Nowym Sączu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, zapewniając dogodny dostęp do sklepu. Do dyspozycji klientów są miejskie miejsca parkingowe, znajdujące się tuż pod sklepem. Sklep dzięki swojej lokalizacji pozwala na dogodny dojazd komunikacją miejską ze względu na swoje położenie w samym centrum miasta. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie kilka metrów dalej. Komfort zakupów w sklepie odzieżowym Biga Nowy Sącz zapewnią również wygodne przymierzalnia z lustrem.

 SOCIAL MEDIA

W Sklepie w Nowym Sączu odbywają się cykliczne promocje oraz rabaty na wybrany asortyment. Dlatego warto zaglądać na stronę www.bigasty.pl, w zakładce „wystawki i promocje” znajdują się  wszystkie niezbędne informacje i aktualności. Biga Nowy Sącz jest obecna również na Facebooku, a także Instagramie, gdzie regularnie zamieszczane są fotografie dostępnego towaru.  Istnieje także możliwość zapisania się do serwisu SMS, dzięki któremu powiadomienia o nowościach będą przychodzić bezpośrednio na telefon.

INFORMACJE O MIEŚCIE i CIEKAWOSTKI

Nowy Sącz to jedno z najstarszych miast w Polsce, stanowi główny ośrodek przepięknej i malowniczej Ziemi Sądeckiej. Słynie z innowacji wprowadzanych w gospodarce odnawialnej.

Nowy Sącz zalicza się do jednych z najbardziej ekologicznych i nowoczesnych miejsce w naszym kraju. Posiada bardzo mocno rozwiniętą gospodarkę zasobów odnawialnych. W związku z tym może okazać się ciekawym miejscem na spędzenie urlopu, korzystając z jego dobrodziejstw. To nie tylko ekologiczne miejsce na mapie Polski, ale również posiada bogatą historię. Od początku istnienia Nowy Sącz pełnił niezwykle ważną funkcje terytorialną i sądowniczą, było siedzibą sądów szlacheckich.

Co warto zobaczyć w Nowym Sączy?

– Góra Zabełecka – punkt widokowy

– Zamek Królewski w Nowym Sączu – Baszta Kowalska

– Rynek i okolice

– Muzeum Ziemi Sądeckiej

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 17.00 sb. 9:00 - 14:00

Mapa dojazdu