Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00

Sklep Biga o powierzchni 150 m2 położony jest w odległości 3 km do rynku, nieopodal centrum handlowego „Karolinka” oraz dworca PKP. Mieści się na parterze pawilonu handlowego.

Całą powierzchnię sklepu zajmuje odzież wyceniona, która została podzielona na trzy części – odzież damską, męską oraz dziecięcą. Organizowane są liczne promocje oraz częste wystawki tematyczne poszczególnego asortymentu.  Znajduje się tu także osobny dział z odzieżą XXL oraz szeroki wybór biżuterii eksponowanej na stojakach. Sklep posiada też w ofercie obuwie, torebki, dodatki oraz artykuły domowe.

Każdy asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dla najmłodszych sklep przygotował przytulny kącik zabaw ze stolikiem, krzesełkami i akcesoriami do rysowania, który jest dużym udogodnieniem dla klientów, którzy lubią robić rodzinne zakupy.

Do dyspozycji klientów szafki depozytowe. Sklep posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć