Galeria zdjęć

Sklep Biga Piekary Śląskie - Bigastyl.pl

Sklep Biga Piekary Śląskie - Bigastyl.pl

Sklep Biga Piekary Śląskie - Bigastyl.pl

Sklep Biga Piekary Śląskie - Bigastyl.pl

Sklep Biga Piekary Śląskie - Bigastyl.pl

Sklep Biga Piekary Śląskie - Bigastyl.pl

Biga Piekary Śląskie
  • powierzchnia 560m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

dział WAGI

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00

Sobota 9:00 -15:00

Lokalizacja DMS:
50º 22′ 17.381″ N
18º 57′ 15.301″ E

LOKALIZACJA

Biga Piekary Śląskie to sklep zlokalizowany w dzielnicy Szarlej przy Wyszyńskiego 26A – głównej ulicy miasta.  Na północ od Autostrady Bursztynowej A1.

Współrzędne Biga Piekary Śląskie: DMS: 50º 22′ 17.381″ N 18º 57′ 15.301″ E

O SKLEPIE

Sklep Biga Piekary Śląskie oferuje klientom odzież damską, męską i dziecięcą na dwóch działach: wycenie i wadze. Klienci mogą tutaj znaleźć wyjątkowe rzeczy, często outletowe i niespotykane nigdzie indziej.  W sąsiedztwie sklepu znajdują się sklepy spożywcze, banki, fryzjer, krawcowa oraz jubiler.  Sklep o powierzchni 560 metrów kwadratowych został otwarty w 2012 roku.

OFERTA

Szykuje się impreza okolicznościowa z lat młodości rodziców czy dziadków? Dział wagi sklepu Biga będzie świetnym miejscem, żeby znaleźć trochę inspiracji. Tutaj odszukać można odzież między innymi z lat 70 i 80. Zaskocz znajomych super stylizacją przy niedużych kosztach.
Secondhand Biga to duży wybór dodatków do stylizacji, tj: obuwie, biżuteria, torebki, kolorowe apaszki i szale. Odzież w sklepie jest posegregowana zgodnie z przeznaczeniem oraz wyeksponowana na wieszakach, co ułatwia poszukiwanie. Do dyspozycji klientów są trzy przymierzalnie na dziale wyceny oraz dwie na dziale wagi, co zdecydowanie pomoże w doborze odpowiednich stylizacji.

UDOGODNIENIA

W sklepie znajduje się stolik dla dzieci, gdzie najmłodsi mogą wypełnić czas kolorowaniem postaci z bajek lub tworzyć swoje arcydzieła przy pomocy kolorowych kredek. W sklepie  znajdują się maskotki, które dzieci mogą dodać do swoich domowych kolekcji. Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką.  Fachową poradą i pomocą służy uprzejmy personel. Przed sklepem znajduje się duży parking.

SOCIAL MEDIA
Z wyprzedzeniem informacje o zniżkach są umieszczane na stronie głównej bigastyl.pl w zakładce „Wystawki i Promocje”. Codziennie uzupełniany i wymieniany towar można obejrzeć na Facebooku oraz Instagramie Biga Piekary Śląskie, gdzie regularnie wstawiane są zdjęcia odzieży i nie tylko.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

W Piekarach Śląskich jest piękna Bazylika Najświętszej Marii Panny i Świętego Bartłomieja, którą warto zwiedzić podczas pobytu w mieście. Jest to drugie w Polsce, zaraz po Jasnej Górze, najpopularniejsze miejsce pielgrzymkowe związane z kultem maryjnym.  Charakterystycznym symbolem Piekar jest również Kopiec Wyzwolenia. Został on usypany dla uczczenia przemarszu Husarii Polskiej króla Jana III Sobieskiego zmierzającego pod Wiedeń. Ze szczytu kopca roztacza się piękna panorama miasta.

Serdecznie zapraszamy!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Piekary Śląskie w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 15.00 nd. 9.00-15.00

Mapa dojazdu