Nasze sklepy

Informacje

Godziny otwarcia: pn.-pt. 8.00 - 17.00 sb. 9.00 - 14.00

 


Sklep o powierzchni prawie 700 m2, położony jest obok Skoczowskiej Fabryki Kapeluszy (ul. Powstańców Śląskich 1). Sklep mieści się na parterze budynku, ok. 300 m od głównej ulicy.

Sklep oferuje towar na wagę oraz wyceniony. Wszystkie ubrania są prezentowane na wieszakach. Cały asortyment ma swoje oznaczenie, dzięki czemu klienci mogą w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujący ich towar. Sklep organizuje częste wystawki tematyczne poszczególnych artykułów np. koszule, obuwie, kurtki. Asortyment został podzielony na odzież damską, męską oraz dziecięcą. Dodatkowo wyodrębniono dział z odzieżą w rozmiarze XXL. W ofercie również biżuteria, obuwie, artykuły dla domu i inne akcesoria. Komfort zakupów zapewniają przymierzalnie z lustrami.

Rodzinne zakupy ułatwia kącik dziecka, gdzie dla najmłodszych sklep przygotował krzesełka, zabawki i materiały do rysowania.

Bogaty wybór odzieży i dodatków, pozwala na nieograniczone możliwości w dobieraniu i miksowaniu stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a miła obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą.

Dodatkowo sklep posiada parking wyznaczony dla klientów sklepu BIGA.

W sklepie jest możliwość płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć