Galeria zdjęć

Biga Tarnowskie Góry

powierzchnia 360m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00
Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
50º 26′ 32.477″ N
18º 50′ 35.231″ E

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

Nasza Lokalizacja

Adres: ul. Wyszyńskiego 139 A, Tarnowskie Góry, na zachód od drogi krajowej nr 11.

Współrzędne GPS: 50º 26′ 32.477″ N 18º 50′ 35.231″ E

O naszym sklepie

Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach stroni od masowego kupowania ubrań w galeriach handlowych. Świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie, a wraz z nią popularność zyskuje filozofia zero waste. W sklepach Biga oferowany jest towar z drugiej ręki, a kupowanie go to prosty i najprzyjemniejszy sposób na dbanie o planetę.

Outlet Biga w Tarnowskich Górach działa prężnie od ponad dwóch lat. Lokal o metrażu 360 m2 to wyjątkowe miejsce, gdzie za niewielkie pieniądze może ubrać się cała rodzina. Sklep jest bardzo przestronny, a towar uporządkowany tak, że każdy z łatwością znajdzie w nim coś dla siebie. Znajduje się na Osiedlu Przyjaźń w dzielnicy Stare Tarnowice. Wokół znajduje się mnóstwo osiedlowych sklepików.

Nasza oferta

W naszym sklepie Secondhand Biga w Tarnowskich Górach stawiamy na zgodność z bieżącymi trendami. Oferujemy odzież wycenioną, podzieloną na dwie główne części: dział z żółtymi metkami, które podlegają promocjom i dział z specjalnie wybieranymi ubraniami z czerwonymi metkami. Nasza moda damska, męska i dziecięca jest starannie posortowana, co ułatwia znalezienie odpowiednich ubrań. Nasz asortyment jest regularnie aktualizowany w zależności od pory roku, więc zawsze znajdziesz u nas coś odpowiedniego na każdą okazję.

Dodatki i obuwie:

Oprócz odzieży oferujemy wybór różnorodnych dodatków, takich jak stylowe apaszki, torebki czy biżuterię, a także obuwie w zależności od pory roku.

 

Ułatwiamy Ci zakupy!

Komfort zakupów:

Dbamy o wygodę naszych klientów, udostępniając dwie wygodne przymierzalnie. Miła obsługa chętnie każdemu doradzi i pomoże w dopasowaniu poszczególnych elementów outfitu.

Bądź na bieżąco:

Nie musisz wychodzić z domu, aby dowiedzieć się o naszych aktualnych promocjach i nowościach. Wystarczy dostęp do internetu! Specjalnie dla klientów prowadzony jest profil na Facebooku, Instagramie, oraz Tik Toku-Biga Tarnowskie Góry. Na stronie bigastyl.pl znajdują się informacje o nowościach we wszystkich sklepach Biga. Istnieje również możliwość zapisania się do serwisu SMS, aby powiadomienia otrzymywać wprost na swój telefon.

 

Zapraszamy do poznania fascynującej historii Tarnowskich Gór!

Korzenie miasta:

Tarnowskie Góry zawdzięczają swoje istnienie bogactwom ziemi: rudom ołowiu, srebra, cynku i żelaza. Legenda mówi, że pierwszą bryłę kruszcu srebronośnego wyorał chłop Rybka ok. 1490 r. Później zaczęli przybywać liczni osadnicy i  powstały pierwsze osady górnicze. Na gruntach wsi Tarnowice powstały kopalnie, które w staropolszczyźnie określano mianem “gory”  – stąd nazwa miasta Tarnowskie Góry.

Wzrost miasta:

Ówczesny właściciel tych ziem książę opolski Jan II Dobry oraz margrabia Jerzy Hohenzollern von Ansbach w 1526 r. nadali  powstającemu miastu przywilej wspierający górnictwo, czyli “akt wolności górniczej”. W tym samym roku prawdopodobnie “gród gwarków” otrzymał prawa miejskie, a w dwa lata później ogłoszony został tzw. “Ordunek gorny”. W 1529 roku powstał w mieście Urząd Górniczy. Był to okres szybkiego rozwoju górnictwa rud srebronośnych oraz miasta, w którym równie intensywnie rozwijały się handel i rzemiosło. Wtedy też wybudowano wiele do dziś istniejących kamienic. W połowie XVI w. Tarnowskie Góry były nie tylko największym ośrodkiem górnictwa kruszcowego na Górnym Śląsku, ale także jednym z największych w Europie. Dnia 25 lipca 1562 r. Jerzy Fryderyk von Ansbach nadał Tarnowskim Górom herb oraz potwierdził wszystkie przywileje, które do tej pory zostały nadane miastu.

Odwiedź nasz sklep Biga w Tarnowskich Górach, gdzie historia spotyka się z modą i ekologią! Zachęcamy do wspólnych zakupów i odkrywania naszej oferty. Przyjedź i przekonaj się sam!


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Tarnowskie Góry w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00 nd. 9.00-14.00

Mapa dojazdu