Galeria zdjęć

Sklep Biga Tarnowskie Góry - Bigastyl.pl

Sklep Biga Tarnowskie Góry - Bigastyl.pl

Sklep Biga Tarnowskie Góry - Bigastyl.pl

Sklep Biga Tarnowskie Góry - Bigastyl.pl

Sklep Biga Tarnowskie Góry - Bigastyl.pl

Sklep Biga Tarnowskie Góry - Bigastyl.pl

Biga Tarnowskie Góry

powierzchnia 360m2

płatność kartą

płatność gotówką

płatność BLIKIEM

dział WYCENY

poniedziałkowe WYSTAWKI

czwartkowe PROMOCJE

Pn – Pt 9:00 – 18:00
Sobota 9:00 -14:00

Lokalizacja DMS:
50º 26′ 32.477″ N
18º 50′ 35.231″ E

dział WAGI

dostosowany do wózków dziecięcych

podjazd dla niepełnosprawnych

LOKALIZACJA

Sklep Biga Tarnowskie Góry zlokalizowany jest przy ulicy Wyszyńskiego 139 A, na zachód od drogi krajowej nr 11.

Współrzędne sklepu: DMS: 50º 26′ 32.477″ N 18º 50′ 35.231″ E

O SKLEPIE

Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach stroni od masowego kupowania ubrań w galeriach handlowych. Świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie, a wraz z nią popularność zyskuje filozofia zero waste. W sklepach Biga oferowany jest towar z drugiej ręki, a kupowanie go to prosty i najprzyjemniejszy sposób na dbanie o planetę.

Outlet Biga w Tarnowskich Górach działa prężnie od ponad dwóch lat. Lokal o metrażu 360 m2 to wyjątkowe miejsce, gdzie za niewielkie pieniądze może ubrać się cała rodzina.  Sklep jest bardzo przestronny, a towar uporządkowany tak, że każdy z łatwością znajdzie w nim coś dla siebie. Znajduje się na Osiedlu Przyjaźń w dzielnicy Stare Tarnowice. Wokół znajduje się mnóstwo osiedlowych sklepików.

OFERTA

Secondhand Biga w Tarnowskich Górach podążą za panującymi trendami, a każdy kolejny dzień jest starannie planowany, aby klienci zawsze byli zadowoleni. Oferta obejmuje odzież wycenioną oraz sprzedawaną na kilogramy, dzieląc sklep na dwie główne części –

dział wagowy z żółtymi wieszakami oraz dział wyceny z wieszakami w kolorze czerwonym. Moda damska, męska i dziecięca jest dodatkowo posortowana według mniejszych kategorii. Spodnie, sukienki, koszule czy kurtki mają swoje specjalnie wydzielone miejsca, a wszystko zostało wyraźnie oznaczone, aby klienci z łatwością mogli odnaleźć to, co ich interesuje.

Towar jest cyklicznie wymieniany w zależności od sezonu, więc w Biga ubierzesz się na każdą porę roku i dowolną okazję. Oferta obejmuje eleganckie spódnice, szykowne bluzki, ale także casualowe jeansy i kolorowe t-shirty do codziennych stylizacji. Oprócz odzieży jest bardzo duży wybór różnorodnych dodatków. Stylowe apaszki, markowe torebki, oryginalne czapki i paski to tylko ich część! Bogata w prawdziwe markowe perełki kolekcja obuwia zachwyci każdego, kto zdecyduje się odwiedzić secondhand Biga w Tarnowskich Górach.

 UDOGODNIENIA

Komfort zakupów zapewniają cztery wygodne przymierzalnie udostępnione dla klientów. Miła obsługa chętnie każdemu doradzi i pomoże w dopasowaniu poszczególnych elementów outfitu.

SOCIAL MEDIA

Wszystkie informacje na temat bieżących oraz nadchodzących promocji i dostaw, można uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu! Specjalnie dla klientów prowadzony jest profil na facebooku i instagramie – Biga Tarnowskie Góry. Na stronie bigastyl.pl znajdują się informacje o nowościach we wszystkich sklepach Biga. Istnieje również możliwość zapisania się do serwisu SMS, aby powiadomienia otrzymywać wprost na swój telefon.

INFORMACJE O MIEŚCIE I CIEKAWOSTKI

Tarnowskie Góry zawdzięczają swoje istnienie bogactwom ziemi: rudom ołowiu, srebra, cynku i żelaza. Legenda mówi, że pierwszą bryłę kruszcu srebronośnego wyorał chłop Rybka ok. 1490 r. Później zaczęli przybywać liczni osadnicy i  powstały pierwsze osady górnicze. Na gruntach wsi Tarnowice powstały kopalnie, które w staropolszczyźnie określano mianem “gory”  – stąd nazwa miasta Tarnowskie Góry.

Ówczesny właściciel tych ziem książę opolski Jan II Dobry oraz margrabia Jerzy Hohenzollern von Ansbach w 1526 r. nadali  powstającemu miastu przywilej wspierający górnictwo, czyli “akt wolności górniczej”. W tym samym roku prawdopodobnie “gród gwarków” otrzymał prawa miejskie, a w dwa lata później ogłoszony został tzw. “Ordunek gorny”. W 1529 roku powstał w mieście Urząd Górniczy. Był to okres szybkiego rozwoju górnictwa rud srebronośnych oraz miasta, w którym równie intensywnie rozwijały się handel i rzemiosło. Wtedy też wybudowano wiele do dziś istniejących kamienic. W połowie XVI w. Tarnowskie Góry były nie tylko największym ośrodkiem górnictwa kruszcowego na Górnym Śląsku, ale także jednym z największych w Europie. Dnia 25 lipca 1562 r. Jerzy Fryderyk von Ansbach nadał Tarnowskim Górom herb oraz potwierdził wszystkie przywileje, które do tej pory zostały nadane miastu.


facebook-bazanowice instagram-bazanowice

BIGA Tarnowskie Góry w mediach społecznościowych

Godziny otwarcia

pn.-pt. 9.00 - 18.00 sb. 9.00 - 14.00

Mapa dojazdu